A ty już wiesz na kogo zagłosujesz?

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Szanowni Państwo!

Za równo 2 tygodnie będziemy wybierać swoich przedstawicieli do Sejmu LXX kadencji. Ta jubileuszowa, 70. kadencja Sejmowa, kadencja kamienna, sprawia, że oczekujemy od Sejmu więcej, niż od takiego zwykłego Sejmu, n-tej kadencji. Co potwierdza również ilość kandydatur zgłoszonych do Sejmu.

Właśnie dzięki temu, że kandydatur jest dużo, powstają fajne inicjatywy. Co prawda, nie zrobimy w takim gronie debaty przedwyborczej, bo trwałaby ona zbyt długo, ale wychodząc naprzeciw potrzebom, o których sami nawet nie wiecie, że je macie, stworzyłem coś co - jeżeli nadal nie zdecydowaliście się na kogo oddać głos - pomoże wam tę decyzję podjąć.


Jak to działa? Wszyscy kandydaci na posłów (dokładniej prawie wszyscy, ze względu na to, że 2 osoby nadal nie nadesłały mi odpowiedzi), ustosunkowały się do 35 stwierdzeń, dotyczących Księstwa Sarmacji oraz organów władzy publicznej. Stwierdzenia są kompletnie losowe, chociaż częściowo opierają się na niedawnych problemach, jak zbieranie podpisów pod wnioskami, kadencyjność urzędu Prefekta Generalnego, czy sens Programu Pracy Społecznej.

Kandydaci ustosunkowali się do stwierdzeń, w skali od 1 do 5, gdzie 1 oznaczało całkowitą niezgodę ze stwierdzeniem, a 5 całkowitą zgodę ze stwierdzeniem.

Teraz wasza kolej! Zgodnie ze swoimi poglądami zaznaczcie odpowiednie punkty w teście. Pytania są dokładnie takie same, jak otrzymali je kandydaci na posłów. Następnie bardzo skomplikowany i wieloliniowy skrypt sprawdzi wasze odpowiedzi oraz porówna je z odpowiedziami kandydatów na posłów, obliczając procentową zgodność waszych poglądów z poglądami kandydatów do Sejmu, wskazując jednocześnie 5 kandydatów, którzy zostali do was dopasowani najlepiej!.

Korzystanie z kompasu jest całkowicie darmowe, jeżeli jednak chcecie - możecie przekazać za pośrednictwem strony dotację. Będzie mi bardzo miło, jeżeli skorzystacie z tej możliwości.

Test można wykonać dowolną ilość razy, a dane na temat wyników nie są zbierane. Nie pozwoli to nam na wróżenie z czarodziejskiej kuli w sprawie wyników wyborów, ale od czego są inni?


Drobna uwaga
Na początku stwierdziłem, że 2 osoby nie nadesłały jeszcze odpowiedzi. Oczywiście, wprost mówię, że tymi osobami są Kuba Hogh-Sedrovski i Gotfryd Slavik de Ruth. Nie są oni obecnie uwzględniani przez kompas, ale jeżeli nadeślą odpowiedzi w oczekiwanym terminie, to zostaną oni również uwzględnieni w "systemie" w późniejszym terminie. Nie ukrywam, że po prostu jestem na tyle w gorącej wodzie kąpany, że nie miałem już siły dłużej czekać z publikacją :D
Serduszka
7 556,00 lt
Ten artykuł lubią: Piotr vel Bocian, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Arkadiusz Maksymilian, Antoni Kacper Burbon-Conti, Federico, Severin Verwaltung-Esteladio, Laurẽt Gedeon I, Bazyli Izaak von Hohenburg, Orjon Surma, Joahim von Ribertrop von Sarm, Bartosz von Thorn-Janiczek, Henryk Leszczyński, Xavier Åsa.
Komentarze
Piotr vel Bocian
Nieco zaskakujące wyniki :)
Odpowiedz Permalink
Antoni Kacper Burbon-Conti
Totalnie świetny pomysł!

Osobiście dodałbym tylko możliwość porównywania poszczególnych odpowiedzi i możliwość porównania zgodności wszystkich kandydatów, a nie tylko piątki z najwyższym wynikiem. :)
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Antoni ok, zrobimy wersję premium! XD
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
A jak się ktoś jeszcze zgłosi, to co wtedy?
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Esteladio to też dostanie pytania, też dostanie czas na ustosunkowanie się i też zostanie dopisany, a ja poinformuję o tym na ćwirku
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
@AFvTD Odpowiedź równie zacna jak kompas.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Windsor
Pomysł jest wspaniały !!
Odpowiedz Permalink
Avril von Levengothon
Super kompas, gratuluje pomysłu.
Odpowiedz Permalink
Henryk Leszczyński
aż się wyłonię z realiozy, znakomitość!
Odpowiedz Permalink
Michał Jerzy Potocki
Ze wszystkimi mam około 70 kilku procent. :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.