Niespodzianka!

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
c2dproC2.jpg


W dniu dzisiejszym z wielką radością ogłaszamy, że nasz najwspanialszy i najukochańszy Książę Arkadiusz Maksymilian, obchodzi w nieistniejącym realu urodziny. Dlatego, z tego powodu powstał wspólnymi siłami ten artykuł, by zrobić mu niespodziankę!

Wasza Książęca Mość!
My, Wszyscy chcielibyśmy złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia z okazji Twojego święta. Życzymy przede wszystkim zdrowia bo to jest najcenniejsze. Dużo szczęścia i radości bo uwielbiamy, kiedy masz uśmiech na twarzy i rzucisz żartem! Byś spełniał się nie tylko w realnym świecie, ale i wirtualnym. Byś panował nam jak najdłużej, bo taki władca jak Ty jest nam potrzebny więc, i dużo cierpliwości oraz spokoju też trzeba życzyć. Żebyś miał tą drugą połówkę w tych dwóch światach. I oczywiście przyjaciół, którzy zawsze będą przy Tobie. Niechaj każde Twoje marzenie się spełni. Dziękujemy za wszystko, co dla nas robisz. I, że zawsze możemy zwrócić się do Ciebie o radę lub pomoc. Bądź zawsze sobą i idź zawsze do przodu. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

D0Q8dEZ6.jpg

*****

Kilka chwil z życia Księcia przedstawił nam Marszałek Dworu, JO Laurẽt Gedeon I. Dziękujemy za poświęcony czas i garstkę informacji.

Korzystając z okazji przypadających w dniu dzisiejszym realnych urodzin Jego Książęcej Mości nie sposób nie wspomnieć przynajmniej o wybranych fragmentach jego sarmackiego życiorysu oraz wydarzeń związanych z życiem na terenach naszej wielonarodowej wspólnoty.

JKM Arkadiusz Maksymilian przybył do Księstwa Sarmacji 29 marca 2015 roku i jako Heweliusz Popow w dniu 23 czerwca 2015 roku zgodnie z postanowieniem ówczesnego Księcia Sarmacji Tomasza Ivo Hugo uzyskał obywatelstwo sarmackie. Przez większość swego pobytu w Księstwie Sarmacji znany jako Heweliusz Popowow-Chojnacki.

Z okazji Drugiej Rocznicy Koronacji, za aktywność oraz całą działalność w Księstwie Sarmacji, w ramach podziękowania ówczesnego Księcia otrzymał swoje pierwsze 4 wsie lenne. Do stycznia 2016 roku działał w Centralnej Agencji Prasowo-Społecznościowej Ludzi Oczywiście Cokolwiek Kreatywnych (CAPS LOCK) jako redaktor profilu Księstwa Sarmacji na Facebooku.

W okresie od 01 kwietnia 2016 r. do 30 kwietnia 2016 r. jako przedstawiciel Sclavinii został po raz pierwszy powołany w skład Państwowego Komitetu Oceny Jakości (PKOJ) tj. komitetu, który powstał jako organ opiniujący decyzje w sprawie przyznania tytułu „Artykułu na medal". Póżniej został wyznaczony na kolejne miesięczne kadencje oraz w ramach tego komitetu współpracował między innymi z obecnym Marszałkiem Dworu Laurẽtem Gedeonem I, z którym zasiadał w komitecie z ramienia Baridasu i z którym wielokrotnie łączyły się różne drogi w ramach pełnionych funkcji i sprawowanych urzędów.

Po raz pierwszy, za a codzienną pracę na rzecz prowincji na polach aktywności społecznej, politycznej, sportowej i kulturowe w dniu 22 kwietnia 2017 roku odznaczony przez Namiestnik Starosarmacji Brązowym Krzyż Zasługi Starosarmacji.

W sierpniu 2017 roku w uznaniu aktywnego udziału w wydarzeniu „Atak smoka”, otrzymał z rąk Księcia Sarmacji Tomasza Ivo Hugo Srebrny Medal Smoczego Pogromcy, a w dniu 24 listopada 2017 roku za duże zaangażowanie w odbudowę Pałacu Książęcego został uhonorowany Brązowym Medalem Budowniczego.

Następnie odznaczony również Medalem Koronacyjnym Roberta Fryderyka, Medalem Rocznicowym z okazji 17-lecia Księstwa Sarmacji i Medalem Żniwiarza.

Ponadto za działalność na wieli płaszczyznach dla dobra społeczeństwa Księstwa Sarmacji oraz instytucji państwowych, a także w uznaniu własnego dorobku twórczego odznaczony 11 krzyżami i 31 medalami.

Zgodnie z postanowieniem Regenta Jaśnie Oświeconego Krzysztofa Czuguł-Chana w dniu 14 sierpnia 2016 roku, jak głosi postanowienie dostał "w lenno baronię Popowice, znajdującą się w Starosarmacji, na półwyspie w rejonie Mirii, na południe od ruin Acjo, gdzie stojąc na południowym brzegu i spojrzenie ku zachodowi skierowawszy brzegi Orlego Gniazda i zabudowania baronii Anheim zauważyć można, gdy pogoda sprzyja, a na wschodzie dymy baronii Aurelia bystre oko zauważyć może." Na temat rozpoczęcia działalności Popowic przeczytać możecie w artykułach pt. Mission: Popowice, czas zacząć! oraz Pierwsze nowości zagościły w Popowicach!

5s18Nnl8.jpg

Jak sam wspomina swą pracę w Ministerstwie Informacji:
Cytuję:
swoją karierę zaczynał u boku Jaśnie Oświeconej Diuczessy Karoliny Aleksandry (wówczas jeszcze von Lichtenstein). Dzięki niej, jej zaangażowaniu, cierpliwości oraz pomocy szybko odnalazłem się w życiu Księstwa Sarmacji, a współpracę z nią do dzisiaj wspominam z wielkim sentymentem i uśmiechem na twarzy. To bez wątpienia najważniejsza dla mnie postać w tamtym okresie. Przy jej osobie nabrałem potrzebnego doświadczenia i fachu, aby móc potem ją zastąpić na stanowisku Ministra Informacji.


Dnia 25 września 2015 roku został wyznaczony na stanowisko Sekretarza stanu ds. informacji i dyplomacji, zwanego Dyplomatą Dworu Księcia Sarmacji Tomasza Ivo Hugo.

Na początku 2016 roku kilkakrotnie pełnił funkcję Szefa Sarmackiego Urzędu Społeczno-Pocztowo-Edukacyjnego Napędzania Statystyk (SUSPENS).

W sierpniu 2017 roku wybrany przez Sejm na funkcję asesora Trybunału Koronnego, na czteromiesięczną kadencję, a od 14 stycznia do 6 marca 2018 roku został powołany na stanowisko Sekretarza Koronnego na Dworze Książęcym Roberta Fryderyka. Na dworze Księcia Sarmacji Roberta Fryderyka pełnił od 24 stycznia do 3 kwietnia 2018 roku również funkcję Marszałka Koronnego.

W dniu 26 października 2020 roku objął stanowisko Ministra Spraw Wewnętrznych w rządzie Alberta Jana Maata von Hippogriffa, a w dniu 9 maja br. zgodnie z Obwieszczeniem Książęcej Komisji Wyborczej ws. wyników wolnej elekcji został wybrany na tron sarmacki, a w dniu dzisiejszym przypada 144 dzień jego panowania.

*****

Informujemy, że dzisiaj od godziny 20 w sprzedaży będzie specjalny znaczek JKM Arkadiusza Maksymiliana - nasza niespodzianka urodzinowa. Zachęcamy do zakupu.

2YvpTxd2.pngRównież zachęcamy do składania życzeń pod artykułem, by naszemu solenizantowi zrobił się miło i zapamiętał ten dzień dobrze.

n94ss414.jpg
Serduszka
8 905,00 lt
Ten artykuł lubią: Antoni Kacper Burbon-Conti, Piotr vel Bocian, Joahim von Ribertrop von Sarm, Orjon Surma, Laurẽt Gedeon I, Arkadiusz Maksymilian, Severin Verwaltung-Esteladio, Kwadratus Pihoel von Sarm, Sorcha Raven, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Henryk von Wattzau-Adertis, Janusz Zabieraj, Hans Bouboulina-á-la-Triste.
Komentarze
Federico
Coś nie pykło @Fatima ukrywam jeden art
Odpowiedz Permalink
Antoni Kacper Burbon-Conti
Wasza Książęca Mość,

w tym szczególnym dniu życzę wszystkiego, co najlepsze: wiele wiary w siebie, radości ze sprawowanego urzędu i jak najdłuższego panowania; realnie zaś — powodzenia przy spełnianiu się zawodowym, realizowania projektów, o których WKM marzy od dłuższego czasu, wiele radości i uśmiechu! Wszystkiego najlepszego! :)
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
WKM wszystkiego najlepszego!
Odpowiedz Permalink
Federico
A właśnie!

WKM!
w tym jakże niezwykłym dniu, życzę tego co najlepsze. Dużo zdrowia, radości i pogody. Najlepszego!
Odpowiedz Permalink
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Wasza Książęca Mość,

Także i ode mnie najserdeczniejsze życzenia! :)
Odpowiedz Permalink
Bazyli Izaak von Hohenburg
Wasza Książęca Mość

Wszystkiegi najlepszego!
Życze zdrowia, szczęścia, miłości i innych ważnych rzeczy które trudno mi teraz wymienić.

Sto lat życia i panowania!
:)
Odpowiedz Permalink
Orjon Surma
Wszystkiego najlepszego! :)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Windsor
Wszystkiego Najlepszego !
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Wasza Książęca Mość,

życzę wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim zdrówka, bo realioza to okropna choroba, dobrego humoru, wielu pomysłów, ogromnych zasobów wolnego czasu, wytrwałości i cierpliwości oraz wielu lat owocnego panowania na sarmackim tronie.

Wiwat Książe!
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Wasza Książęca Mość,

zycz-ur.jpg
Odpowiedz Permalink
Henryk von Wattzau-Adertis
Chciałbym życzyć WKM wszystkiego co najlepsze! 100 lat!
Odpowiedz Permalink
Heinz-Werner Grüner
Ja już wysłałem innym środkiem komunikacji, ale jeszcze raz wszystkiego naj!
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
Dołączam swoje najlepsze życzenia - jako najstarszy stażem Hasselandczyk...
Odpowiedz Permalink
Hans Bouboulina-á-la-Triste
WKM,

Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i pieniędzy!
Odpowiedz Permalink
Arkadiusz Maksymilian
Aww! Kochani, jeszcze raz serdecznie dziękuję za całą tę akcję, ten artykuł i te wszystkie życzenia, jakie tutaj padły oraz jakie przesyłacie mi kanałami prywatnymi! Uwierzcie mi - gdy zobaczyłem ten artykuł poczułem wzruszenie oraz wielką radość, którą mi sprawiliście i nadal sprawiacie! Nie spodziewałem się tego i takiej ilości życzeń :)) Jeszcze raz Wam wszystkim: OGROMNIE DZIĘKUJĘ i niezwykle doceniam Wasz gest i Wasze słowa! :-))
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Spóźnione Wszystkiego Najlepszego :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Ok spóźnione ale szczere życzenia. Z okazji tego najważniejszego dnia, spełnienia marzeń tych małych i tych dużych, radości dnia codziennego i wszystkiego tego czego sobie JKM życzy, a nikt tego wam nie życzy :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.