Pierwsze kroki taneczne

Taniec jest formą wyrażania swoich emocji, uczuć, czy formą komunikacji. Również dbamy dzięki niemu o komfort nie tylko psychiczny, ale i fizyczny. Modelujemy swoją sylwetkę i poprawiamy zdrowie m.in. waga spada w dół, wzmacniamy mięśnie, regulujemy oddech i łagodzimy ból. Czyli mówiąc tradycyjnie - ruch to zdrowie! Nie zapomnijmy, że ważnym elementem jest też rytm. W końcu muzykę spotykamy na co dzień, a połączenie go z ruchem daje nam właśnie taniec.

IH9QqO3Y.jpg

Taniec możemy podzielić na różne rodzaje np. tango, salsa, ludowy - od pradawnych dziejów do tych nowoczesnych. Można go wykonywać wszędzie np. na ulicy, na scenie lub jako obrzęd. Dla kogoś będzie zwykłą rozrywką tylko podczas imprez, a dla innej osoby ważnym elementem codziennego życia. Niezależnie od wieku, możemy zacząć przygodę z tańcem.
L3UomRtw.jpg

x7rjT38I.jpg


*****
W pierwszym artykule pokażemy podstawowe kroki. Są bardzo proste więc dla nikogo nie będzie trudno. Od czegoś zawsze trzeba zacząć na początku, by zajść daleko. Te uniwersalne kroki możemy bez problemu użyć na każdej imprezie. Więc łapcie swoich partnerów i zacznijcie ćwiczyć!
W następnych artykułach będziemy przybliżać Wam różne rodzaje tańca oraz kroki do nich. Zapraszamy!Dotacje
3 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Piotr vel Bocian, Bazyli Izaak von Hohenburg, Arkadiusz Maksymilian.
Serduszka
5 036,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Laurẽt Gedeon I, Piotr vel Bocian, Krzysztof Windsor, Bazyli Izaak von Hohenburg, Alfred de Shrek, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Antoni Kacper Burbon-Conti, Arkadiusz Maksymilian.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Braci :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Bravo;)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Windsor
Może w końcu nauczę się choć podstaw - co się w życiu przyda :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.