Dwór Książęcy, Arkadiusz Maksymilian, 17.09.2021 r. o 23:09
"Złoty Kłos", czyli Rajd w Sarmacji — zaproszenie

9D4g81F5.png

Sarmatki, Sarmaci — moi Kochani!

Dzisiaj po południu podpisałem oraz wydałem dwa akty prawne – zarządzenie organizujące korpus dyplomatyczny oraz rozporządzenie zawierające kryteria uznawania innych mikronacji. Te akty są ostatnim krokiem w procesie przekazywania prerogatywy prowadzenia sarmackiej polityki zagranicznej z rąk Rady Ministrów w ręce Księcia. Rozwiązanie, które już niegdyś zostało wprowadzone zainicjował Jaśnie Oświecony Kanclerz Diuk von Hohenburg, zaś zaakceptował Sejm. Tę zmianę przyjąłem pozytywnie i zdążyłem poczynić już pierwsze kroki na drodze ku jej realizacji. Odwiedziłem Palatynat Leocji, a w drodze powrotnej złożyłem nieoficjalną wizytę w Królestwie Dreamlandu; wystosowałem również zaproszenie do Króla Rzeczpospolitej Obojga Narodów do odwiedzenia naszego kraju – rozmowy w tej sprawie ciągle trwają. Jednakże jednym z najważniejszych kroków na tej drodze jest wydarzenie, któremu poświęcam tę odezwę do Was – Rajd Sarmacji „Złoty Kłos”.

„Złoty Kłos”, czyli Rajd w Księstwie Sarmacji jest organizowany na moje zaproszenie przez organizatorów Rajdowych Mistrzostw Austro-Węgier i stanowi otwarcie trzeciego sezonu tej imprezy. Owa impreza cieszy się od samego początku bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców całego v-świata – zawsze do kraju, w którym się odbywa zjeżdżają dziesiątki kierowców, aby wspólnie się bawić, rywalizować oraz poznawać dane państwo. Głęboko wierzę, że tak samo będzie w przypadku Księstwa Sarmacji. Jest to druga impreza tego typu organizowana u nas – ostatni wielkanocny rajd obywał się na początku kwietnia, a oprócz Sarmacji współorganizatorem była także Sclavinia. Tym razem rajd w całości odbywa się u nas – zarówno na wyspach Hasselandu jak i wyspie Sarmacji.

Z tego miejsca pragnę Was wszystkich, moi Kochani z serca zaprosić do wzięcia udziału i zaangażowania się w przeżywanie Rajdu „Złoty Kłos”! Odbędzie się on za tydzień – rozpocznie się 24 września, w piątek, w Anegmoncie, a zakończy 26 września, w niedzielę, w Grodzisku. Te trzy dni z pewnością będą dominującym tematem zarówno w Księstwie, jak i w całym v-świecie. Dlatego zachęcam Was i proszę o Wasze zaangażowanie oraz aktywność, abyśmy mogli pokazać się jak od najlepszej strony, a przede wszystkim – czerpać z tego wielką radość i zabawę.

Szczególnym wyrazem Waszego zaangażowania będzie osobiste wzięcie udziału w rajdzie! Wszelkie informacje, jak to uczynić i inne potrzebne linki znajdują się tutaj. Regulamin całej imprezy można przeczytać pod tym linkiem. Szczegółowe informacje oraz opisy tras będą regularnie publikowane na naszym forum, dlatego proszę uważnie go śledzić – szczególnie dział "Kultura i rozrywka". Natomiast, jeśli ktoś z Was ma jakieś pytania, wątpliwości czy propozycje współpracy to serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną lub moimi dworzanami, a szczególnie z Panem Heinzem Werner-Grüner – można się z nim skontaktować za pomocą Poczty Konnej lub na Discordzie, gdzie jest dostępny pod swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem użytkownika: #6786. Jest on prawdziwym kompendium wiedzy, jeśli chodzi o takie kwestie. Za Wasz udział już teraz bardzo dziękuję!

Oprócz startu pragnę Was też zaprosić do aktywnego wzięcia udziału w różnych atrakcjach, które na ten czas dla Was będą przygotowane. Szczególnie chcę Wam zwrócić uwagę oraz zaprosić na finał imprezy, który odbędzie się 26 września w niedzielę około 20:30, gdzie na mecie rajdu będzie przygotowana zabawa. Oprócz tego uważnie śledźcie informacje o konkursie na najlepszy doping oraz wyczekujcie emisji specjalnego znaczka w Poczcie Baridajskiej!

Moi Kochani, ten rajd stanowi dla nas wszystkich pewnego rodzaju logistyczne wyzwanie, a w jego organizację zaangażowanych jest kilka osób. Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć to dzieło swoją pomocą to zapraszam do kontaktu, a za wszelką pomoc – bardzo dziękuję! Na zakończenie chcę jednak jeszcze raz bardzo serdecznie zaprosić do wzięcia udziału i aktywności w zbliżającym się wydarzeniu. Tak, jak wspomniałem – rajdy cieszą się dużą popularnością i można powiedzieć, że przez te trzy dni oczy całego v-świata będą zwrócone na nas. Połączmy siły we wspólnym działaniu i pokażmy swoją aktywność i zaangażowanie! Natomiast, co najważniejsze: wspólnie się bawmy oraz cieszmy się swoją obecność! Radujmy się, że możemy razem uczestniczyć w tej wielkiej zabawie i czerpmy z tego radość – bo o to w tym wszystkim chodzi: o dobrą zabawę, której już teraz Wam życzę i będę jeszcze życzył.

Dziękuję Wam, liczę na Was i do zobaczenia 24 września!Wasz Książę
ZM6IJ5JI.png
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Heinz-Werner Grüner, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka.
Serduszka
4 500,00 lt
Ten artykuł lubią: Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Piotr vel Bocian, Antoni Kacper Burbon-Conti, Joahim von Ribertrop von Sarm, Kwadratus Pihoel von Sarm, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Orjon Surma, Sorcha Raven.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.