Pożegnanie

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Nadszedł ten dzień, gdy odchodzę. Zamykam szafkę, zasuwam szufladę, zabieram ulubiony kubek. Ponad rok przewodziłem sercu Księstwa - Starosarmacji, prowincji, która zawiera w sobie ducha oraz esencję sarmackości. Żyłem jej życiem, starałem się dla niej, walczyłem.

Kto mnie zna, ten wie, że nigdy nie brałem niczego dla siebie. Czy to zaszczytów, czy to funduszy, czy to tak zwanych stołków. Starałem się, by nasza piękna Kraina rozkwitała. Czasy były ciężkie - teutońskie próby przejęcia Tropicany, secesja, fala odejść z Księstwa czy wreszcie postępująca trucizna zwana realiozą i brakiem czasu. Nie kryję - mnie także to dopadło. Mimo to myślę, że każdy kto potrzebował wsparcia otrzymał je, kto szukał posłuchu został wysłuchany, a kto pracował i wylewał pot na rzecz Starosarmacji - został doceniony.

Tak oto, chyląc czoła przed zmęczeniem, ustępuję, zostawiając namiestnikowski gabinet godnemu następcy. Raduję się, że Starosarmacja, prowincja, w której zostawiłem kawał serca, będzie zarządzać człowiek godny, prawy i honorowy.

Dziękuję za 492 dni razem.
Dotacje
4 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Federico, Arkadiusz Maksymilian, Hans Bouboulina-á-la-Triste, Heinz-Werner Grüner.
Serduszka
9 173,00 lt
Ten artykuł lubią: Orjon Surma, Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka, Santiago Vilarte von Hippogriff, Laurẽt Gedeon I, Piotr vel Bocian, Federico, Joahim von Ribertrop von Sarm, Henryk Leszczyński, Michał Jerzy Potocki, Antoni Kacper Burbon-Conti, Arkadiusz Maksymilian, Sorcha Raven, Severin Verwaltung-Esteladio, Hans Bouboulina-á-la-Triste, Alfred de Shrek, Kwadratus Pihoel von Sarm.
Komentarze
Orjon Surma
Również dziękuję za tyle dni ciężkiej, mrówczej pracy dla naszej prowincji!
Odpowiedz Permalink
Bartosz von Thorn-Janiczek
@Orjon To była przyjemność. :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Nie dam serca... bo nie wypada. Wiem ile to cię kosztowało pracy i wysiłku, za co cię podziwiam. Twoja wola pracy dla STS pozostanie na zawsze w sercach i pamięci tobie bliskich Sarmatów.
Permalink
Laurẽt Gedeon I
Wbrew pozorom to bycie Namiestnikiem jest bardzo wymagającym, absorbującym zajęciem. Gratuluję wytrwałości i determinacji. Ze swej strony życzę wszystkiego najlepszego, chwili odpoczynku i mam nadzieję, że jeszcze nie raz nasze drogi będą się krzyżować. :D
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Gratuluję, dziękuję i życzę odpoczynku, by móc pełnym sił działać dalej.
Odpowiedz Permalink
Bartosz von Thorn-Janiczek
@MaHi Będą na pewno - choćby z tego powodu, ze mundur na kołku nie zawiśnie! ;) @Bocian Dziękuję :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
@BvTJ na to również liczyłem ;), bo sam chętnie wyjął bym swój z szafy, ale trochę już zbyt dużo różnych spraw już ciągnę.

Jeśli jednak będzie taka pilna potrzeba to KSZ na pewno mogą na mnie liczyć.
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Aww wystraszyłem się, że na amen
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
@BvTJ Dziękuje za cały Twój wkład. @MaHi a nie myślisz o powrocie do KSZ?
Odpowiedz Permalink
Hans Bouboulina-á-la-Triste
Gratuluję naprawdę solidnej pracy i wielkiego wysiłku. Życzę udanego odpoczynku i czekam na Twój powrót!
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Coś się kończy, coś zaczyna, taka kolej rzeczy na tym łez padole. Miło było (choć chwilkę) mieć takiego Namiestnika. Pozdrawiam.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.