Hasselandzka Kolekcja Kart - loteria promocyjna

Witajcie!

Od ostatniego artykułu trochę się nazbierało, więc warto to podsumować. Hasselandzka Kolekcja Kart otrzymała nowy wizerunek, a także nową opcję wymiany kart. Bardzo fajna i przyjemna, mam nadzieję, że obecnie działa bezproblemowo - nikt nie zgłaszał jak na razie problemów z jej użyciem (kwestia tego, ile razy została użyta to już inna sprawa).

Pojawiła się również nowa kolekcja - Hasseland Farbą Olejną. Nie jest to może najładniejsza kolekcja, jaką można zebrać, a do Złotych Wędek czy Mundialu trochę jej brakuje, niemniej jednak warto zakupić kilka pakiecików i spróbować zebrać chociaż część kart. Może kiedyś będą warte duuużo więcej?

To tyle z tych mniej ważnych spraw. Teraz pora na temat tytułowy. Karty sprzedają się słabo, więc aby zachęcić do kupowania ich - informuję o loterii Hasselandzkiej Kolekcji Kart. Loteria potrwa niecałe 2 tygodnie - w tym czasie poprzez nabycie pakietu kart zostajecie dopisani do listy konkursowej. Każdy pakiet to oddzielny los, więc czym więcej pakietów zostanie zakupionych, tym większa jest szansa na wygraną.

Tym bardziej, że bardzo fajne są również nagrody, które otrzyma aż 3 szczęśliwców, którzy zostaną wylosowani w trakcie wieczornego losowania 23 lipca (piątek). Do wygrania są bowiem 3 znaczki:

Krige mith Drakes (Walka ze smokiem)
znaczekwalkazesmokiem.png
Odbudowa pałacu książęcego
odbudowapalacu.png
6000 dni Księstwa Sarmacji
afd9w4lv(1).png

A także nagrody pieniężne, spośród których najmniejsza to 5 tysięcy lt, natomiast największa to aż 50 tysięcy libertów! Nagrody będą ukryte w 10 kopertach, spośród których szczęśliwcy będą mogli wybrać jedną - przy czym pierwszeństwo w wyborze będzie miała osoba, która zostanie wylosowana jako pierwsza. Zawartość kopert tuż przed losowaniem zostanie wysłana do osoby, która nie będzie brała udziału w losowaniu - będzie mężem stanu, który zapobiegnie podejrzeniom ustawienia losowania.

Data losowania jest również nieprzypadkowa - jest to dokładnie 7000 dzień istnienia Księstwa Sarmacji!

Dlatego też jeszcze raz zachęcam do zakupu pakietu kart w HKK - daj szansę swojemu szczęściu!
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Piotr vel Bocian, Heinz-Werner Grüner, Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
4 614,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Piotr vel Bocian, Fatima von Chamier-Gliszczyńska, Piotr de Zaym, Santiago Vilarte von Hippogriff, Gotfryd Slavik de Ruth, Laurẽt Gedeon I, Paul Merritt.
Komentarze
Piotr vel Bocian
Mam do wyboru tylko trzy rodzaje kart.. Członkinie Nova
Mundial 2021
Złote Wędki 2020
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Bocian bardzo przepraszam, niedopatrzenie związane z wersją mobilną. Już powinno działać jak należy!
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Wszystko już w porządku!
Odpowiedz Permalink
Santiago Vilarte von Hippogriff
Zdecydowanie warto przy każdej okazji dorzucać link do kolekcji
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Kurczę na BOGATO :) aż zakupię kilka kart a co może poszczęści mi się w losowaniu.
Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@SantiVilarte co prawda odnośnik do Kolekcji jest w tym samym miejscu, co do Poczty Baridajskiej czy Mennicy Eldorackiej, niemniej postaram się załączać :D

Tym razem dołączam w komentarzu
http://archethyck.sarmacja.org/karty/index.php
Odpowiedz Permalink
Paul Merritt
Nice. Jakbym miał hajs na bony to właśnie bym go wydawał.
Permalink
Santiago Vilarte von Hippogriff
@AFvTD w sensie ja go znajdę, nawet gdybyś zakopał go na KH w archiwum, ale inni, zwłaszcza osoby z mniejszym stażem - warto im ograniczać do minimum konieczność szukania ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.