Prefektura Generalna, Laurẽt Gedeon I, 04.07.2021 r. o 13:39
Poszukiwania zbiega oraz zmiany w PG

Wasza Książęca Mość!
Poważany Kanclerzu!
Czcigodni Obywatele i Mieszkańcy Księstwa Sarmacji!
Szanowni Goście!Ctv1R768.png


Jak już uprzednio informowałem dniu 30 czerwca 2021 r., z więzienia Księstwa Sarmacji uciekł groźny przestępca No. 12 666 Konrad von Walenfrend .

Ponownie wzywam wszystkich obywateli, mieszkańców i przybyłych gości, a przede wszystkim Książęce Siły Zbrojne, które dysponują Żandarmerią Wojskową do tego typu działań wzywa się do pomocy w ujęciu zbiega. Przypominam, że w tym celu została wyznaczona nagroda w wysokości 10 000 Lt.

Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę z widocznego na zamieszczonej miniaturce więziennego zdjęcia prefektura prosi o kontakt kontakt w miejscu do tego wydzielonym.

Należy zamieścić screen lokalizacji śladu oraz podać datę i przybliżoną godzinę zgodnie z zamieszczonym poniżej przykładem:
Cytuję:
04 lipca br. 13.00
pqBQ6o45.png

Kto uzbiera najwięcej śladów otrzyma nagrodę specjalną.

Ponadto informuję, że na podstawie art. 3 ust. 2 Ustawy Sejmu nr 146 o prefektach z dnia 11 grudnia 2011 r. (Dz.P poz. 4993) odwołałem z urzędu Podprefekta Generalnego Prefekta Prokrustesa (A1217) i zwolniłem go z Prefektury Generalnej. Na urząd Podprefekta Generalnego powołałem Tomasza Liberi (AF039).

Z wyrazami szacunku
Al8m756T.png
(—) Laurẽt diuk Gedeon I
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 733,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Santiago Vilarte von Hippogriff, Fatima von Chamier-Gliszczyńska, Tomasz Liberi, Sorcha Raven, Hans Bouboulina-á-la-Triste.
Komentarze
Santiago Vilarte von Hippogriff
Ze swojej strony służby hasselandzkie prowadzą poszukiwania na terenie KH i Dornostii
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Jak idą poszukiwania zbiega ?
Odpowiedz Permalink
Fatima von Chamier-Gliszczyńska
@TomaszLiberi Gratuluję!
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Dziękuję
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Teraz w rekach jednego człowieka, zebrano całe resorty siłowe w postaci PG i KŻW zatem nie pozostaje nic innego jak panu Generałowi pogratulować awansu i życzyć sukcesów w kierowaniu tak ważnymi resortami.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.