Zgłośmy Sarmację do organizacji v-mundialu

Przejdę od razu do rzeczy: jak wiadomo, zbliża się kolejny v-mundial. Jak również wiadomo, w ostatniej edycji Hasseland doszedł aż do finału, gdzie trochę pechowo uległ po karnych. Chcąc się przyczynić do promocji całej imprezy, jak i aby podbić u nas aktywność, postanowiłem przygotować zgłoszenie Sarmacji jako narracyjnego gospodarza tej imprezy. Zapraszam do pomocy każdego, kto…może pomóc.

Od razu zastrzegę, że wczoraj kontaktowałem się w tej sprawie z kanclerzem i księciem, książę potwierdził już swoje poparcie dla tego pomysłu, od kanclerza nie mam jeszcze odpowiedzi, ale mam nadzieję, że nie będzie miał mi za złe, że piszę już teraz, bo terminy nas trochę gonią. Termin zgłoszeń upływa 20 czerwca, a chciałbym przygotować takie krótkie opracowanie dla naszej kandydatury.

Ze strony Hasselandu mogę zadeklarować główny (a w sumie jedyny) stadion w Angemoncie, a więc Martin Foskorn Park, a także mniejszy stadion w stolicy Dornostii, Kymerionie (na dniach przetarg na rozbudowę). Wiem, że także Starosarmacja jest zainteresowana czynnym udziałem.

Kto może pomóc? Każdy, kto ma na to jakiś pomysł. Na pewno przydadzą się osoby do tworzenia grafiki, do opracowania być może wydarzeń narracyjnych, towarzyszących rozgrywkom, czy do regularnego przekazywania wieści o wynikach, terminów meczów itp.

Nie przedłużając, jeśli masz czas i ochotę do działania, zapraszam do kontaktu
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 266,00 lt
Ten artykuł lubią: Fatima de Cubalibre-Marcjan-Chojnacka, Kuba Hogh-Sedrovski, Laurẽt Gedeon I, Janusz Zabieraj, Henryk von Wattzau-Adertis, Michał Jerzy Potocki, Federico, Bartosz Krasnal.
Komentarze
Kuba Hogh-Sedrovski
Ciekawe i popieram.
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Bardzo dobry pomysł.
Odpowiedz Permalink
Heinz-Werner Grüner
Kandydatura Księstwa Sarmacji została oczywiście przyjęta. Proszę mieć to jednak na uwadze, że mamy kilka kontrkandydatur już potwierdzonych... (według kolejności zgłoszeń)
1. Voxland
2. Skarland
3. UNP (jako całość)
4. Leocja
5. Sarmacja (jako całość)
a to jeszcze nie koniec...

Zgłoszenia składamy do 20 czerwca...
Odpowiedz Permalink
Janusz Zabieraj
Chętnie poświęcę jakieś nowe stadiony. ;)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
@Zabieraj Na pewno trzeba coś poświęcić w Krzyśkowicach i innych rejonach posclavińskich gdzie w miejscu byłych miast tego państwa stoją moje lenna.
Odpowiedz Permalink
Janusz Zabieraj
@KrzysztofHans A to jak ksiądz proboszcz zaprosi, to przybędę. ;)
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Też jestem zadnia że to byłby bardzo fajny pomysł z tą realizacją Mundialu :)
Permalink
Tomasz Liberi
Popieram :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.