ZNOOOOOOWU o Hasselandzkiej Kolekcji Kart

Hejka, tu Lenka
No dobra, może niekoniecznie

Kilka dobrych i złych njusów. Wasze kolekcje przepadły... Hasselandzka Kolekcja Kart zawiesiła działalność, a wszystkie karty poszły w kosmos. Na marne okazało się wydawanie pieniędzy oraz kolekcjonowanie przygotowanych kartoników z ładnymi obrazkami Członkiń Stowarzyszenia Nova oraz porywającymi zespołami v-Mundialu. Wszystko poszło z dymem i nie będzie refundacji. Dodatkowo zmywam się z Sarmacji i mikronacji na czas nieokreślony, bo mam dosyć i w ogóle jakoś mi się przestało cokolwiek chcieć. To tyle tych dobrych, pora na złe.

UpU3qRF0.jpg

Nie no dobra, starczy tych żartów, pewnie i tak większość z was złapało takie zażenowanie, że chyba faktycznie powinienem się schować teraz w mysiej norze i nie wychodzić stamtąd przez najbliższy rok. Niemniej, przejdźmy już do rzeczy.

Faktycznie, chciałem odchodzić z Sarmacji i mikronacji na jakiś czas - kilka tygodni - kilka miesięcy, kto wie, może i kilka lat? Byłem tak zniechęcony do tej społeczności, że aż mi się chciało wymiotować myśląc o robieniu tutaj czegokolwiek. Tak to już jest czasami z impulsywnymi decyzjami. To chyba jakoś chwilę po objęciu przeze mnie urzędu p.o. Prefekta Generalnego, ale bynajmniej nie z powodu zadania, jakie przede mną postawiono, oj co to, to nie. Nie będę drążył, co faktycznie mnie zniechęciło, bo kto wie, ten wie i lepiej niech sprawa pójdzie pod dywan, bo aż szkoda o tym gadać.

Dobra, bo za dużo zacząłem pisać o sobie. A więc przechodząc do rzeczy. Wasze karty są bezpieczne, natomiast Hasselandzka Kolekcja Kart zmieniła adres strony. A przy okazji również design, który mam nadzieję, teraz wygląda o niebo lepiej. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie wzrośnie liczba zainteresowanych zakupem pakietów, które oferuje HKK.
No i wisienka na torcie. Stara opcja wymiany 3 kart na 1 kartę (oczywiście za stosowną opłatą), która okazała się być nie dość, że wadliwa, to jeszcze bardzo nieatrakcyjna dla użytkowników, została usunięta. W zamian za nią pojawi się długo wyczekiwana opcja: "Przekaż kartę". Opcja ta pozwoli na przekazanie innemu użytkownikowi przekazanie posiadanej karty. Kwestia zapłaty pozostaje tak jak w przypadku większości podobnych ofert do ustalenia pomiędzy sprzedającym i kupującym. Można też dać kartę w prezencie - czemu nie. Albo wymienić się kartami - przy czym HKK nie zapewnia zabezpieczenia przed oszustami (poza powiadomieniem o otrzymaniu karty, które można traktować jako dowód (: )

Przekazywanie kart pozostaje całkowicie darmowe, starczy mi, że zdzieram z was ostatnie liberty poprzez pakiety kart.

W związku z tym ostatnim, to zdecydowałem się trochę podnieść atrakcyjność pakietów - od teraz w każdym z nich będzie nie 2, ale 3 karty, a każdy pakiet będzie kosztował nie 2000, a 1500 lt.

Na koniec deserek dla osób, które lubują się w szukaniu i wykorzystywaniu bugów. (Patrzy na Hansa i Federico) W poprzedniej wersji możliwe było użycie badania elementu w celu uniknięcia opłaty za zakup paczki - w obecnej wersji zostało to poprawione i nie używam już <input type="hidden" name="kwota" /> w celu przekazywania, ile kasy trzeba zapłacić za pakiet :D Mam nadzieję, że nikt nie próbował używać, bo tak w sumie, to nie mam dowodów, żeby udowodnić komuś, że korzystał, nie wszystkie operacje są zapisywane w Bazie Danych (:
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 399,00 lt
Ten artykuł lubią: Sorcha Raven, Piotr vel Bocian, Fatima von Chamier-Gliszczyńska, Joahim von Ribertrop von Sarm, Konrad von Chamier-Gliszczyński.
Komentarze
Natalia Alatriste von Lichtenstein
Pierwsza!

A już myślałam, że jednak karty spłonęły :/ I cały misterny plan z podłożeniem teutońskiego ognia spalił na panewce. Kiedy coś mi się uda...
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Początek tekstu skutecznie mnie dziś pobudził ;)
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Nowa strona przyjemna, ale zawsze w takich miejscach brakuje mi odnośnika do KS - to tak jakbym w końcu chciał wrócić ;)

No i automat zeżarł mi 1500 lt i zamiast trzech kart dostałem jedną Mundialową.
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Bocian od razu uspokoję, błąd wizualny, który za chwilę ogarnę. W praktyce dopisało do kolekcji 3 karty - jedną Voxlandu i niefartownie, zdublowaną Gellonię.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Aż sobie zajrzę co tam się pozmieniało i co jeszcze można kupić :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.