Hans Media, Krzysztof Hans Arped-Winnicki, 05.06.2021 r. o 19:24
Kronika 05/06/2021 nr. 47: Działacze "Novej" rozpoczęli pracę w terenie.
Seria wydawnicza: Kronika

8kDCnoRo.jpg
Wydanie nr. 47 z 5 czerwca 2021 r.

nDSU5va1.png
Pierwsze dni samorządowego działania Stowarzyszenia "Nova". 
5 czerwca 2021 r.
Nova/SCD rozpoczyna pracę w samorządzie!
Felicja Gracewska
Z dniem 1 czerwca rozpoczęła się działalność "Stronnictwa Centrowo-Demokratycznego" a co za tym idzie Stowarzyszenia "Nova" w samorządach. Do tej pory ten podmiot był w radach niektórych miast (i  pozostanie tam nadal) ale teraz dzialalność poszerzyła się o kwestie zarządcze.
Pierwszgo dnia czerwca miało miejsce spotkanie z zarządami sprawującymi dane urzędy do tej pory - w przypadku miast opuszczonych przez Sclavinię a które to stanowią teraz obszar lenny Krzysztofa Hansa-Arpeda Winnickiego był to kontakt z ludnością która ma pochodzenie sclavińskie a zdecydowała się zostać na tych terenach. Rozmowy te dotyczyły obecnego stanu miasta i sytuacji zostawionej przez poprzedników.

8Z33dne5.jpg
Drugiego dnia czerwca miały miejsce w departamentach przysięgi zarówno ich zarządców jak i rad miejskich co miało miejsce pod wieczór. Obecna na zdjęciu powyżej Prezydent Krzyśkowic Pani Joanna Milajska stwierdziła że to był bardzo ważny dzień dla niej: 

Czekałam na ten dzień od dawna gdyż jest on w zasadzie początkiem Krzyśkowic więc bardzo cieszę że mogę być jego pierwszym prezydentem.
fD3B6jD7.png
Zgadza się z nią jej przełożona Aleksandra Jasnewska:
Przed nami dużo prac nie tylko w mediach, SCD czy "Novej" ale też w samorządach gdyż większość z nich stawiamy od podstaw a to jest trudne zadanie. Dlatego też czas od 4 do 5 czerwca zostawiamy sobie na przyjęcie podstaw do zarządzania - tłumaczy Jasnewska.
Właśnie w tych dniach samorządy przyjmują między innymi obecne kształty terytorialne danych miejscowości, statuty miast, plany finansowe czy obniżają podatki zwłaszcza tam gdzie za czasów sclavińskich były one za duże.
Jak tłumaczyli "Kronice' działacze poszczególnych miejscowości jest to takie planowanie działań w przyszłości.
W czerwcu i lipcu działacze planują raczej skromne działania na rzecz danych miejscowości by nie zachwiać tworzącym się budżetem który zostanie przyjęty na sesjach planowanych pod koniec miesiąca.  Będziemy obserwować co się dzieje i informować was o tym.

cM7JlX2Q.jpg
Tamara Starska została redaktor naczelną "Kroniki" 
2 czerwca 2021 r.
Nowe informacje z Hans Media po zmianach.
Katarzyna Kajkowska
Z dniem 1 czerwca Hans Media objęły zmiany w jego zarządzaniu gdyż zadania te przejąły działaczki ze stowarzyszenia "Nova" a Krzysztof Hans został właścicielem firmy i wydawcą. Wbrew wcześniejszym informacjom pojawiły się jednak drobne zmiany w strukturach gdyż pionem informacji i "Kroniką" pokieruje Tamara Starska zaś Katarzyna Kajkowska która wcześniej była planowana pod tą funkcję obejmie funkcje sekretarza generalnego firmy a więc prawej ręki Krzysztofa Hansa-Arpeda Winnickiego w kwestii Hans Media. W jej zadaniach będzie także zarządzanie mediami dotyczącymi stowarzyszenia wyłączeniem prasy i pism internetowych a także wspomnianego pionu informacji. Zarządzać ona będzie więc stacjami radiowo-telewizyjnym SCD 24 i Telewizji "Nova" i podlegać szefom wydziałów radiowego i telewizyjnego a więc odpowiednio Edycie Głębce i Aleksandrze Jasnewskiej która została też redaktor naczelną "Nowego Dnia" zarówno od strony gazety jak i wspólnego programu śniadaniowego Telewizji Korona, SCD 24, SCD FM i Telewizji "Nova".

3uZ57FiZ.jpg
Do obowiązków Edyty Głębki należy opieka nad niniejszymi mediami:
1. MIR FM
3. Radio Saksofon
4. Klasika FM
5. Earth FM
6. Puls Radio
7. Violin Radio - 50% udziałów
8. Radio Minus - 50% udziałów
9. Radio X - 50% udziałów
10. Radio 6 - 40% udziałów
11. Disco Radio - 40% udziałów
12. Radio Chilli - 40% udziałów
13  Sarmacja/Trizondal FM - 25% udziałów
14. Club Radio - 25% udziałów
15. Gold FM - 25% udziałów
16. Radio 2000 - - 25% udziałów
17. 24FM - 25% udziałów
18. Radiostrada - 25% udziałów
19. Radio Classic - 10% udziałów
20. Radio Play Bazylea - 10% udziałów
21. City FM Grodzisk - 10% udziałów

Zaś pod opieką Aleksandry Jasnewskiej są:
1. Telewizja Korona (3 stacje)
2. Regio
3. Korona 24
4. Saksofon TV
5. Nasza TV
6. Telewizja Krater - 50% udziałów
7. Rondo - 50% udziałów
8. Tele 2 - 40% udziałów
9. Star TV - 40% udziałów
10. Super TV -  40% udziałów
11. NTL - 40% udziałów
12.Tele Rozrywka -  40% udziałów
13. TV Zone - 25% udziałów
14. Express TV - 25% udziałów
15. Kanał 5 -  25% udziałów
16. Antena - 25 procent
17. TV Movie - 25% udziałów
18. Antena - 10% udziałów
19. TV14 (docelowo TV21)  - 10% udziałów
20. Siódemka - 10% udziałów
21. Zjazd TV - 10% udziałów


hM02eT61.jpg
Część stacji minimalnie do 40 procent własności Hans Media będą miały swoich szefów. Przykładowo widoczna powyższym zdjęciu Zuzanna Alman pokieruje Violin Radiem a z kolei widoczna poniżej Nicola Stanec-Rabecka pokieruje młodzieżowym Radiem 6 (którym to zarządza z powodzeniem od roku) oraz Puls Radiem stanowiącym rozgłośnie ogólną. [/justify]
5RYMRku7.jpg
Wspomniane Aleksandra Jasnewska i Edyta Głębka osobiście będą zarządzać głównymi antenami czyli MIR FM i Telewizją Korona zaś Paulina Lichota pokieruje Telewizją Regio z poziomu centralnego. W ekipie stacji zarówno od strony zarządzania jak i pracy dziennikarza  znajdą się wszyscy z "Novej" oraz "Novej 2" i "Novej Plus" których to wizerunki są pod tym linkiem: https://www.sarmacja.org/podstrona/pokaz/1068
Będą prowadzić oni różne audycje z czego część także w swoich specjalnościach w "Novej" zaś wszyscy będą korzystali z tych specjalności w różnych programach jako eksperci. Kronikę w wersji telewizyjnej poprowadzą główne twarze trzech części "Novej".
Nie zabraknie także nowych twarzy jak między innymi:
IBxqa0K1.jpg
Joanna Laskowska która nie tylko poprowadzi "Kronikę" jako jego najmłodsza prezenterka ale i program śniadaniowy a w weekendy także przedpołudniówkę w MIR FM.
158f0wYT.jpg
Agnieszka Markiewicz która będzie jedną z prowadzących "Serwisu Informacyjnego" SCD 24 i popułudniówki "Studio SCD" tej telewizji. Dodatkowo w telewizji "Nova" i RMI FM poprowadzi programy stricle młodzieżowe a w tej drugiej stacji także śniadaniówkę.
8VIhs25l.jpg
Ewa Szartek która specjalizować się będzie w reportażach i programach typu talk show.
Oferta mediów Hans Media będzie tak spora że według jej dziennikarzy tak że każdy znajdzie coś dla siebie - przykładowo pierwsza antena Telewizji Korona będzie emitować dobrze znane telenowele z lat 90-tych i dwutysięcznych zaś Telewizja "Nova" jako jedyna w Księstwie Sarmacji będzie emitować popularną "Modę na Sukces" zaczynając powyżej 8100 odcinka.
Teraz ze względu na lato w ramówkach znajdzie się część planowanych pozycji zaś więcej trafi na antenę jesienią. Zadanie jest tym bardziej ciekawe że media prowadzone przez Hans Media są liderami na sarmackim rynku - przykładowo RMI FM jest słuchane przez 34% procent Sarmatów przez co stacja prowadzi w ogólnym zestawieniu wyprzedzajac pierwszy program publicznej radiofonii.
Kończac ten numer "Kroniki" zapraszam do nie tylko serduszkowania ale i udzielania się w komentarzach które mogą przybrać formę konferencji prasowej zwieńczajacą zmiany u wydawcy niniejszej gazety. Oczywiście można pytać się też o "Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne" jak i "Stowarzyszenie Nova" gdyż na pytania o nie także zostaną udzielone odpowiedzi. Ponadto informujemy że kolejne wydania pism od wydawnictwa "Hans Media" mogą ukazywać się już nie tak często jak to bywało w ostatnim czasie.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 496,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Michał Jerzy Potocki, Fatima von Chamier-Gliszczyńska, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste
Panie uczciwie popracowały i Nova wstaje z kolan.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
@VHS I tak będzie dalej !)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Nie da się nie zauważyć, że skład osobowy ma bardzo dużo pracy :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.