Nowe Jutro, A.J.G.C, 19.04.2021 r. o 13:16
Przedstawiam wam moją skromną kandydaturę
Seria wydawnicza: Wolne elekcje

Do wczoraj trwało referendum dot. opróżnienia tronu. Jak wynika z nieoficjalnych wyników większość Sarmatów jest za.
Cytuję:
Według nieoficjalnych wyników referendum najpewniej w dniu jutrzejszym nasz tron opustoszeje.
Cytuję:
Szczegółowe wyniki referendum:

Przeciw - 7 głosów (4 wyborców)
Głos Pusty - 8 głosów (3 wyborców)
Za - 51 głosów (17 wyborców)

Tak więc tron opustoszeje i odbędą się wybory na to zacne stanowisko.

Wiem, że w rankingu zaufania przygotowanym przez Sobos nie wypadłem najlepiej. Lecz ja reprezentował będę partie Nowe Jutro w nadchodzących wyborach. Dlatego też postanowiłem przedstawić moją skromną kandydaturę.

Najpierw trochę o mnie. Nazywam się Auguste Jean Gabriel de Caulaincort. Jestem młodym Sarmatą (dołączyłem do Was niespełna rok temu). Przez ten krótki dość okres kandydowałem na wiele stanowisk. W tym czasie zdobyłem tytuł magistra netowego oraz dostałem się w szeregi KSZ. Jestem skłonny do współpracy. Jestem za rozwojem i chciałbym aby w tym celu wszyscy Sarmaci i Sarmatii się zjednoczyli.

Teraz o moich zamierzeniach. Przez okres tego ,prawie, roku poznałem mechanikę Sarmacji na tyle, aby móc się spokojnie poruszać jej ulicami. Niestety doszedłem do wniosku, że ta mechanika ma też parę wad, które postaram się zminimalizować. Chciałbym również ułatwić nowym mieszkańcom odnalezienie się w tym systemie. Uważam też, że niektóre funkcję/instytucje/aplikacje powinny wznowić swe działanie. Przykładem jest Kwiaciarnia Sarmacka. Chciałbym też bardziej zaangażować społeczność Sarmacji pod względem decyzyjności oraz wydarzeń politycznych. Chodzi tu przede wszystkim o to aby w każdym momencie każdy Sarmata mógł zadecydować co ma się wydarzyć. Chciałbym też również poprawić system przejmowania tronu. Gdyż dotychczasowy Król Piotr II Grzegorz, którego nie było z nami ponad miesiąc (nie pamiętam dokładnie ile) przestał pełnić funkcję dopiero po wczorajszym referendum. Uważam to za błąd. Chciałbym również jako kandydat Nowego Jutra powołać do życia chociaż część z postulatów naszej partii, jak i wspierać oraz współpracować z moimi kolegami z partii zasiadającymi w Sejmie, jak i z całym Sejmem oraz innymi władzami.


Krótkie podsumowanie. Nazywam się Auguste Jean Gabriel de Caulaincort. Jestem przedstawicielem Nowego Jutra. Idę w stronę rozwoju.
#NoweJutro
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 059,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Piotr vel Bocian, Kuba Hogh-Sedrovski, Konrad von Chamier-Gliszczyński, Hans Bouboulina-á-la-Triste, Federico, Henryk von Wattzau-Adertis.
Komentarze
Antoni Kacper Burbon-Conti
Patrząc się na nieoficjalne wyniki wyborów do Sejmu, przyznaję, że jestem zaskoczony kandydaturą. Aczkolwiek skoro zapadła taka decyzja, życzę powodzenia, jak każdemu kto się podejmie trudnej sztuce kandydowania.
Cytuję:
Gdyż dotychczasowy Król Piotr II Grzegorz, którego nie było z nami ponad miesiąc (nie pamiętam dokładnie ile) przestał pełnić funkcję dopiero po wczorajszym referendum. Uważam to za błąd.
W kwestii wyjaśnienia - mamy instytucję Regenta, który przejmuje obowiązki Księcia (jesteśmy księstwem, nie królestwem). Te obowiązki są w rękach Regenta od prawie czterech miesięcy. Wstrzymanie regencji do czasu wybrania następcy sparaliżowałoby prawidłowe funkcjonowanie państwa.
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
Ja też jestem zaskoczony - oczywiście, każdy żołnierz może zostać marszałkiem, ale po drodze są jednak rozmaite szczeble, na które trzeba się wspiąć.
I odniosę się do tego samego fragmentu:
Cytuję:
dotychczasowy Król Piotr II Grzegorz, którego nie było z nami ponad miesiąc (nie pamiętam dokładnie ile) przestał pełnić funkcję dopiero po wczorajszym referendum.
Jak wiadomo, Piotr Grzegorz II był Księciem Sarmacji i Królem Hasselandu - ale chyba chodzi o jego książęcą koronę? No więc - zachorował i to poważnie. Sam o tym pisałem. I mimo tej choroby usiłował do Sarmacji wrócić. Jednak mu się nie udało. Żal.
Choroba nie powinna być karana detronizacją. Detronizacja nastąpiła na skutek wyraźnej niemożności pełnienia urzędu.
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Jak każdemu, życzę powodzenia.
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Powodzenia :)
Odpowiedz Permalink
Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste
Taki książę byłby bez wątpliwości powiemem świeżego powietrza. Szanuję za odwagę!
Odpowiedz Permalink
Bartosz von Thorn-Janiczek
No to jak zwykle ja, wchodzę cały na czarno, ze swoją kąśliwością i byciem złym policjantem...

Nie wiedziałem, że Książę reprezentować ma jakąś partię. Niski wynik w rankingu zaufania o czymś świadczy, nieprawdaż? Nie wiedziałem, że mechanika ma ulice. Ułatwić? Jak? Co powinno wznowić działanie i kim to będzie obsadzone? Jak zaangażować społeczność Sarmacji? „Chodzi tu przede wszystkim o to aby w każdym momencie każdy Sarmata mógł zadecydować co ma się wydarzyć.” - znaczy co właściwie? „(nie pamiętam dokładnie ile)” sam fakt, że kandydatowi nie chce się sprawdzić ile świadczy o jego zaangażowaniu. A po czym miał przestać pełnić funkcję? Po egzekucji? Już nie wspomnę o błędnym tytułowaniu.
Odpowiedz Permalink
A.J.G.C
@PiotrdeZaym o chorobie wiem nie wiedziałem tylko ile nieobecność KSIĘCIA trwała, gdyż sam miałem przerwę spowodowaną realiozą.
@BvTJ nie książę ma reprezentować partie, gdyż księciem nie jestem. Wspomniałem o mojej przynależności do partii, gdyż chciałem to zrobić i tyle. Ulice to tylko takie skojarzenie. Wznowić działanie powinna Sarmacka Kwiaciarnia i nie tylko. Społeczeństwo można zaangażować częstszymi referendami/głosowaniami etc. O tym czemu nie pamiętałem napisałem odpowiadając osobie powyżej. Błędne tytułowanie jest spowodowane czasem, którego miałem mało,gdyż pisałem to pomiędzy wykładami.

W weekend poprawię oraz podam bardziej konkretne pomysły.
Odpowiedz Permalink
Albert Jan Maat von Hippogriff
Szykuje się pojedynek dekady: Coulaincourt vs Hans...
Odpowiedz Permalink
Albert Jan Maat von Hippogriff
*Caulaincourt
Odpowiedz Permalink
Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste
@AlbertJanMaat nie będzie tak źle. Z drugiej strony po co nam książę?
Odpowiedz Permalink
Albert Jan Maat von Hippogriff
@VHS to może lepiej go po prostu usunąć z Konstytucji? Prościej będzie.
Odpowiedz Permalink
Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste
@AlbertJanMaat może lepiej usunąć konstytucję a Księcia zostawić? :)
Odpowiedz Permalink
Brunon Krasnodębski
Zapał i chęć są oczywiście godne pochwały i super, że się angażujesz, ale proponuję najpierw spróbować swoich sił na innych stanowiskach.
Odpowiedz Permalink
Santiago Vilarte von Hippogriff
@VHS bo ktoś musi być królem Hasselandu ;)
Odpowiedz Permalink
Bartosz von Thorn-Janiczek
@AvdCGI Rynce mi opadły.
Odpowiedz Permalink
Konrad von Chamier-Gliszczyński
Oczywiście życzę powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Hans Bouboulina-á-la-Triste
Jako prezes partii, chyba najmocniej trzymam kciuki. Powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Powiem tak, zapoznałem się z programem. I na dziś mnie nie urzekł... Generalnie to gratuluję odwagi, w walce o tak zaszczytne stanowisko w KS.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.