Park Stołeczny, Arkadiusz Maksymilian, 18.04.2021 r. o 16:29
Powalcz o 150.000 lt! Sarmackie Szkatuły czekają na uczestników

1E91uGze.png

Masz dosyć pracy na etat? Pilnie potrzebujesz gotówki na zakup nowego znaczka? Musisz spłacić dług u bogatszego Sarmaty? Przed Tobą wielka szansa na wygranie nawet 150 tysięcy libertów oraz wejście na listę najbogatszych albo wzmocnienie swojej pozycji na tymże rankingu! Wystarczy tylko odrobina chęci, duża doza szczęścia i zmysł licytacji. Już teraz weź udział w najnowszej zabawie SARMACKIE SZKATUŁY! Nie zwlekaj i zapisz się, aby mieć szansę na wielkie pieniądze…

Sarmackie Szkatuły zostały zainspirowane jedną z radiowych gier w nieistniejącym realu. Zasady są bardzo proste. Każdy, kto chce wziąć udział w zabawie może się zgłosić w specjalnym wątku na forum lub wysyłając list za pomocą Poczty Konnej na mój adres – wystarczy napisać tylko chęć wzięcia udziału. Tylko tyle! Na Wasze zgłoszenia czekam do 22 kwietnia, czyli do czwartku włącznie.

Wówczas na sarmackim Discordzie w sposób jawny spośród zgłoszonych uczestników zostanie wylosowany jeden finalista, który będzie mógł powalczyć o duże pieniądze! Jego zadaniem jest wybranie jednej spośród trzydziestu szkatuł – w każdej z nich ukryta jest jakaś kwota pieniędzy. Począwszy od okrągłego tysiąca do nawet stu tysięcy libertów. W jednej ze szkatuł znajduje się natomiast nagroda główna, czyli 150.000 lt! Finalista może zawartość szkatuły zabrać ze sobą albo sprzedać ją mi za wylicytowaną kwotę. Licytacja może się opłacić, ponieważ pojawią się również puste szkatuły, a niekiedy mogę zaproponować wyższą sumę pieniędzy. Finał odbędzie się na discordzie, a jego zasady będą później jeszcze raz dokładniej wyjaśnione.

Wobec tego wszystkich zapraszam do wzięcia udziału w grze. Czekam na Wasze zgłoszenia i do zobaczenia!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Piotr vel Bocian.
Serduszka
6 532,00 lt
Ten artykuł lubią: Piotr vel Bocian, Brunon Krasnodębski, Antoni Kacper Burbon-Conti, Kuba Hogh-Sedrovski, Joahim von Ribertrop von Sarm, Albert Jan Maat von Hippogriff, Hans Bouboulina-á-la-Triste, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Fatima von Chamier-Gliszczyńska, Federico, Michael Wittman .
Komentarze
Antoni Kacper Burbon-Conti
Uwaga! Wersja dla osób niedowidzących! ;)
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
No przecież chodzi o dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców :)
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Ja tylko zwrócę uwagę, że zapewne w nieistniejącym realu trzeba wysłać jakiegoś płatnego sms-a zgłaszającego się. Chodzi o to, że jeśli będzie ktoś miał szczęście i wygra 150 000 to możliwe, że zabawa będzie jednorazowa, a tak by zostało coś w kasie..
Odpowiedz Permalink
Arkadiusz Maksymilian
@Bocian Tak, zgadza się w realu są SMSy. Im więcej wysłanych SMS-ów, wtedy większa szansa na wylosowanie danej osoby. Ja z kolei chciałem dać wszystkim równe szanse, więc na tę chwilę zgłoszenia są bezpłatne :-) Na nagrodę mam po części sponsora, a w większości "ryzykuję" własnym majątkiem - ale czego się nie robi dla "funu" :-) Oczywiście w przypadku, jeśli nie padnie główna nagroda, a zabawa przypadnie do gustu Sarmatom to zorganizuję kolejną edycję. Jeśli natomiast padnie główna nagroda no i zabawa się spodoba to wtedy będę myślał nad dalszym sponsoringiem bądź wprowadzę coś w rodzaju płatnych losów :-)
Odpowiedz Permalink
Hans Bouboulina-á-la-Triste
Zacna inicjatywa.
Odpowiedz Permalink
Federico
@ArkadiuszMaksymilian WKM, przypominamy się
Odpowiedz Permalink
Federico
;) Emoji z Androida nie działa
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.