Park Stołeczny, Hui Wei Bin, 22.03.2021 r. o 01:08
MANIFEST Ruchu Rewolucyjnego RAZURI

MANIFEST
Ruchu Rewolucyjnego RAZURI
Sporządzony przez członków Komitetu Naczelnego:
Lee Phong Huia, Wei Zhen Luia, Pak Ping PingaDzielny i waleczny Ludu Razuri!

Zbyt długo pozostajemy pod zbrodniczym butem imperializmu hasselandzkiego. Nasz Naród jest bezwzględnie uciskany i wykorzystywany przez obcego najeźdźcę. Pora zakończyć ten haniebny okres w naszej tysiącletniej historii!

Wiele lat temu, kiedy pierwsi Hasselandczycy postawili swe nogi na naszej płododajnej i świętej ziemi, byliśmy pewni, że przybywają wyłącznie w celu poszukiwania schronienia. Ugościliśmy ich, daliśmy im miejsce do życia, potraktowaliśmy jak braci.

Jak błędna to była decyzja! Te parszywe istoty zawładnęły naszymi ziemiami, wybudowały najeżone działami i rakietami betonowe miasta, otoczyły nasz pokojowy Lud drutem kolczastym i zaczęły czuć się panami tej części mikroświata.

W celu zatuszowania swych zbrodni powołali fałszywy i marionetkowy urząd łże-Manduraja Razuri. Tych, którzy byli przeciwni takiemu obrotowi sprawy wtrącano do więzień i obozów pracy. Hasselandzka klika posunęła się nawet o krok dalej. Zaczęli porywać Razuryjczyków tylko po to, żeby przeprowadzać na nich testy i się nad nimi znęcać.

Nie możemy dłużej czekać i patrzeć, jak nasz Lud jest powoli zabijany, a Jego ziemia zabierana przez burżujskie i imperialistyczne łapska Hasselandczyków.

Dlatego chwyćmy za broń i wypędźmy hasselandzkich najeźdźców z Naszego domu! Przyszedł czas, aby Razuryjczycy przywrócili to, co im się należy!

Niech żyje postęp, pokój i socjalizm! Śmierć de Zaymowi i jego parszywym sługusom!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 875,00 lt
Ten artykuł lubią: Gotfryd Slavik de Ruth, Otto von Teller.
Komentarze
Filip I Gryf
No dzieje się, dzieje ...
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
Nawet zabawne!
Odpowiedz Permalink
Ola Marcjan-Chojnacka
Wiwat Lud Razuri!
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
@Ola Oczywiście, wiwat! Ale ten prawdziwy, a nie podrabiany przez pseudo-rewolucjonistów ;)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
A co tam dam serce za wkład pracy i pomysł na narrację :) Jak przystało na twardogłowego zawsze jestem przeciwny tego typu działaniom, zmierzającym do osłabianie legalnej władzy na danym terytorium...
Permalink