Kolekcja Mundialowa już w sprzedaży

zKAmCG0b.png

Tak, dzisiaj do sprzedaży trafiła kolekcja 16 kart Mundial 2021, przekornie w niektórych miejscach nazywana Mundial 2020 (Pozdrawiam spostrzegawczych :) Kolekcję tworzy 16 kart reprezentujących reprezentacje wszystkich krajów, które wzięły udział w XXI v-Mundialu. Na kolekcję składa się aż 6 kart diamentowych, 5 kart złotych oraz 5 kart żelaznych. Karty można wylosować kupując brązowe, srebrne oraz złote pakiety kart, których cena wynosi kolejno 500, 1000 i 2500 lub też zakupić pakiet 2 kart, które na pewno będą z kolekcji mundialowej, podobny do tego, który został udostępniony w przypadku kolekcji Złote Wędki 2020.

A ponieważ kolekcja jest bezpośrednio związana ze sportem, to zarząd firmy Archethyck (w osobie prezesa Alfreda Fabiana von Tehen-Dżeka i wiceprezesa Alfreda Fabiana von Tehen-Dżeka i skarbnika firmowego Alfreda Fabiana von Tehen-Dżeka) zdecydował, że aż 80%(!) dochodów, jakie do końca tego tygodnia osiągnie przedsiębiorstwo z tytułu sprzedaży kart w Hasselandzkiej Kolekcji Kart zostanie przekazanych na konto Sarmackiej Ligi Piłkarskiej.

Na co jeszcze czekasz, kup pakiet kart już dzisiaj, nie czekaj, aż karty się skończą!

* * *
To jednak nie koniec dzisiejszego komunikatu. Kilka dni temu pojawiła się w Hasselandzkiej Kolekcji Kart opcja wymienienia kart. Za symboliczną opłatą 250 lt, możecie 3 z posiadanych już kart wymienić na jedną z 95% gwarancją, że będzie to karta, której jeszcze nie macie w kolekcji! Karta jest losowana spośród tych, które są jeszcze w sprzedaży, więc jeżeli jakaś karta została wyprzedana, nie ma szans, aby ją otrzymać. Skrypt wymiany podlegać będzie jeszcze drobnym udoskonaleniom, więc nie należy go nadużywać w celu sforsowania skompletowania całej kolekcji, niemniej jednak doskonale nada się w przypadku, kiedy mamy zbyt wiele powtórek danych kart.

Niedługo rozpoczną się również prace nad możliwością przekazywania kart pomiędzy kolekcjonerami. Giełda jako-taka prawdopodobnie powstanie w dużo odleglejszym terminie, niemniej jest to w planach długofalowych.

Co więcej, w maju szykujcie się na odlot - zgodnie z ogłoszeniem na ćwirku, będziemy starać się o to, aby powstała kolekcja kart: "Członkinie Stowarzyszenia Nova". Wyczekujcie informacji o nowej kolekcji w notkach prasowych w połowie maja!
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Piotr vel Bocian, Filip I Gryf.
Serduszka
4 141,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Piotr vel Bocian, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Filip I Gryf, Hans von Krieg, Severin Verwaltung-Esteladio, Antoni Kacper Burbon-Conti.
Komentarze
Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Jest chociaż karta z hymnem? :/
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Wiadomo, których powinno być najwięcej... :D
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
Kiedy ja na to zarobię ...
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Rozwija się to coraz lepiej :) wow imponujące- jestem pełen podziwu.
Permalink