Nowa Kolekcja Kart - Złote Wędki 2020

4HxxiI93.png
Szanowni państwo!
Oto moment na który wszyscy czekaliśmy... Zaraz... W sumie, czy ktoś na ten moment czekał? W sumie, nie dbam o to! Właśnie dzisiaj do Hasselandzkiej Kolekcji Kart, po wielu godzinach walki z wgraniem plików na serwer w obliczu problemów po stronie usługodawcy trafia nowa kolekcja 14 kart nazwana "Złote Wędki 2020". Przedstawia ona laureatów we wszystkich 14 kategoriach, począwszy od Artysty Roku, kończąc na Sarmacie Roku. Czy jesteś gotowy, aby zebrać je wszystkie?

W sprzedaży znaleźć można nadal jednak kolekcję świąteczną - karty zostaną wycofane dokładnie 28 marca 2020 roku, tydzień po pojawieniu się kolekcji mundialowej, która jest obecnie w przygotowaniu. Czy zatem musicie się przedzierać przez prawie 40 kart świątecznych i kupować zwykłe pakiety, aby znaleźć wymarzoną złotą Kartę Rozczarowania Roku lub diamentową Kartę Sportowca Roku?

Wychodzimy waszym problemom na przeciw - udostępniony do zakupu został specjalny pakiet "Złote Wędki 2020", który zawiera 2 losowe karty tylko z tej kolekcji! Jego koszt to tylko 2 tysiące libertów i zostanie wycofany ze sprzedaży razem z wycofaniem ze sprzedaży kolekcji świątecznej!

W długofalowym planie pojawia się powrót kart świątecznych, które będzie można zakupić na sztuki w celu uzupełnienia swojej kolekcji. Koszt jednej karty będzie oscylował pomiędzy 5, a 25 tysiącami, w zależności od poziomu karty.
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Heweliusz Popow-Chojnacki, Filip I Gryf.
Serduszka
5 091,00 lt
Ten artykuł lubią: Heweliusz Popow-Chojnacki, Piotr vel Bocian, Natalia van Hagsen de la Sparasan, Santiago Vilarte von Hippogriff, Joahim von Ribertrop von Sarm, Filip I Gryf, Hans von Krieg, Severin Verwaltung-Esteladio, Antoni Kacper Burbon-Conti.
Komentarze
Auguste Jean Gabriel de Caulaincourt
Wreszcie nowe karty
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
A jak się ma sprawa z poprzednią kolekcją? Kiedy to będzie spacyfikowane wycofane?
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Seweryn tak jak mówiłem, zostanie wycofana ze sprzedaży 28 marca.
Odpowiedz Permalink
Heweliusz Popow-Chojnacki
Jeszcze raz bardzo Alfred dziękuję za Twoje zaangażowanie na rzecz pielęgnacji pamięci o Złotych Wędkach - jestem Ci bardzo za to wdzięczny! :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Nie da się ukryć że coraz bardziej mnie wciąga kupowanie Kart :) w sumie kto mi zabroni... haha. Brawo za ciężką pracę i wkład pracy w ich przygotowanie.
Permalink