Powrót Rihanny do Sarmacji!

Rihanna niepewnym wzrokiem powędrowała po łóżkach szpitalnych. Wzdłuż sali było wielu mikronautów w tzw. realiozie, wprowadzonych w śpiączkę farmakologiczną. "Ja chyba też byłam w śpiączce" pomyślała. W snach zwanych realiozą przewijał się motyw pracy, ciężkiej pracy i obowiązków. Obowiązki były i w Sarmacji - wzywały ją z daleka jednak realioza była silniejsza i nie dawała za wygraną. Sny były tak głębokie, ale dokonało się - Rihanna wybudziła się z ciężkich snów. Jednak szok, który przeżyła tuż po wybudzeniu był potężny.

- Jak to z Sarmacji odeszła Sclavinia?!!! - krzyczała pytającym tonem do lekarzy widząc mapę Księstwa Sarmacji bez Sclavinii.
.
- Droga diuczesso, prosimy o spokój, bo to spowoduje zaburzenie Pani przebudzenia i znów wróci diuczessa do realiozy - mówił spokojnym tonem młody lekarz.
"Żadna realioza" - pomyśłała diuczessa. "Muszę wyjść ze szpitala i zacząć sprawdzać co się wydarzyło".

- Panie doktorze, kiedy mogę wyjść z tego, że tak określę przytułku dla chorych - zapytała się lekarza, wdychając smród realiozy.

- Droga Pani to jest klinika dla chorych na realiozę, a nie żaden przytułek. Najpierw powinna przejść Pani krótkie wprowadzenie do tego co się obecnie dzieje w Sarmacji. Proszę siąść i słuchać mieszkańców.

Zatem siedzę tutaj moi drodzy przed Wami. Skłaniałam się już wcześniej do powrotu, jednak dopiero teraz jestem gotowa. Po uregulowaniu wielu kwestii, pogodzeniu życia zawodowego z prywatnym znalazłam czas i na Sarmację. Chciałabym się dowiedzieć co tu się wydarzyło i co mogłoby mnie zainteresować!

j305O1JS.jpg
Wizyta w szpitalu była tragiczna!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf.
Serduszka
5 272,00 lt
Ten artykuł lubią: Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz, Brunon Krasnodębski, Piotr vel Bocian, Albert Jan Maat von Hippogriff, Filip I Gryf, Kuba Hogh-Sedrovski, Joahim von Ribertrop von Sarm, Henryk Leszczyński, Jan Magov-Zaorski.
Komentarze
Santiago Vilarte von Hippogriff
Odpowiedz Permalink
Brunon Krasnodębski
Witamy z powrotem!

Jeśli chodzi o wydarzenia Błękitnego Października, Prokrustes zrobił fajne kalendarium: https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/12478/17
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Takie powroty cieszą. :P
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Kogoś mi tu brakowało :D v-mamo
Odpowiedz Permalink
Mateusz Wilhelm
Witaj Rihanna :)
Odpowiedz Permalink