Napad na bank - wyniki

A więc już oficjalnie - Michał Lubomirski wygrywa pierwszą, testową edycję zabawy w napad na bank, uzyskując łącznie 6 pkt! Tuż za nim uplasował się Helwetyk z 5.5 pkt. O rozstrzygnięciu zadecydowało jedno trafienie niewinnej osoby. Gratulacje :)
6Xc84UbE.png

Wrzucam tabelkę trafień, na 99% policzyłem wszystko prawidłowo, ale ew. niezgodności proszę zgłaszać. Tabelka nie obejmuje uczestników, którzy nie uzyskali żadnego punktu bądź wycofali się przed uzyskaniem jakiegoś.

Najszybciej trafienie uzyskał Wojciech Hergemon, ale miał pecha, uzyskując najwięcej trafień niewinnych w stosunku do celnych. Szybkość nie była zaś (w tej edycji) bezpośrednio premiowana.

Kilka wniosków po tej edycji:

1. Poszło znacznie szybciej, niż sądziłem - chociaż przypuszczałem, że jest jakiś sposób, żeby znajdować załączniki bez szukania ręcznego (sposób zgodny z zasadami gry, oczywiście) - stąd też wymagałem także linki do konkretnego wątku. Można też było dodatkowo przyspieszyć sobie szukanie, np. zwracając uwagę na symbol załącznika w temacie wątku w widoku poddziału,

2. Mało osób coś znalazło, chociaż więcej osób docierało do załączników (przy jednym pamiętam, że w momencie usuwania był pobrany 6 razy) - być może przez szybkie tempo znajdowania kolejnych przestępców, dodatkowo być może wystartowanie w weekend dałoby więcej chętnych. Plus promocja - na drugi raz na pewno będzie jakiś artykuł przedstawiający zasady gry i dopiero później start,

3. Pytania były trudne - to akurat nie mój wniosek, więc tym bardziej się cieszę :D Trafiały się pomyłki w teoretycznie prostych rzeczach, np. jedyna część Hasselandu, położona na stałym lądzie - to nie Vienbien...

4. Przesyłanie odpowiedzi - dostałem je łącznie przez 4 kanały :] więc na drugi raz będzie to doprecyzowane, żeby mniejszy był odsetek wielokrotnych trafień tego samego przestępcy.

Nagrody wypłacę na dniach, a w kolejnych dniach/tygodniach rozpocznę przygotowania do drugiej, bardziej rozbudowanej wersji gry, przy której zbiorę sugestie, jakie pojawiły się w trakcie tej edycji. Dodatkowo np. po odnalezieniu szukanej osoby będzie można podjąć kilka decyzji.

SV
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz, Juliette Altrimenti.
Serduszka
5 656,00 lt
Ten artykuł lubią: Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan, Filip I Gryf, Piotr vel Bocian, Joahim von Ribertrop von Sarm, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz, Piotr de Zaym, Helwetyk Romański, Juliette Altrimenti, August van Hagsen de la Sparasan.
Komentarze
Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan
Chciałem wziąć udział, ale zupełnie wyleciało mi z głowy :( Gratuluję inicjatywy!
Odpowiedz Permalink
Wojciech Hergemon
Cytuję:
...ale miał pecha, uzyskując najwięcej trafień niewinnych w stosunku do celnych.
Nie ma niewinnych, każdy ma coś na sumieniu. Po prostu lepiej kłamali.
Odpowiedz Permalink
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Cytuję:
zwracając uwagę na symbol załącznika w temacie wątku w widoku poddziału
Tak, ja z tego korzystałem. :)
Cytuję:
Pytania były trudne
Gdy zacząłem szukać odpowiedzi, to już trudne nie były. ;)

Dziękuję za zabawę i za nagrodę. Gratuluję pozostałym zwycięzcom.

Powodzenia w organizacji kolejnej edycji!
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Pomysł i wykonanie bardzo dobre:)

A o co chodziło z tą "pomocą" w formie symbolu - trzeba było przeszukiwać tylko tam, gdzie był znaczek załącznika w temacie wątku?

Co do ilości pobrań, to ja się zabrałem za wyszukiwanie osób i nawet znalazłem trzy, ale ze względu na późną porę nie zrozumiałem polecenia co do formy przesłania odpowiedzi :) Następnym razem postaram się bardziej.
Odpowiedz Permalink
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Odnośnie liczby pobrań, to zdarzyło mi się pobrać dokument co do łysawego staruszka dwukrotnie.
Odpowiedz Permalink
Juliette Altrimenti
Ciekawe, chciałabym też zagrać. Za szybko poszło, jak przeczytałam ogłoszenie to było po wszystkim :/
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Powiem tylko tyle Gratuluje :)
Permalink