Hans Media, Krzysztof Hans Arped-Winnicki, 24.01.2021 r. o 14:45
Kronika 24/01/2020 nr. 36
Seria wydawnicza: Kronika

D0OBU7rf.png
Wydanie nr. 36 z 24 stycznia 2021 r.

norway-mgp-2021-raylee-8.jpgRaylee podczas występu w Mikronacyjnej Gali Przebojów.

Raylee kolejnym muzycznym odkryciem w Księstwie Sarmacji!18 stycznia 2021 r.

Niedawno w numerze 34 opisywaliśmy sporą popularność w Księstwie Sarmacji piosenki "Monument" formacji KEiiNO a tymczasem sporą a nawet zawrotną popularmość u odbiorców z naszego kraju zyskuje kolejny utwór. Jest nim "Hero" norweglandzkiej wokalistki Raylee. Premiera miała miejsce na kolejnej Mikronacyjnej Gali Przebojów zorganizowanej w minioną sobotę na fali popularności tej ze Sylwestra przez mikronacyjne telewizję. Utwór ten można odsłuchać tutaj w wersji koncertowej:
Z kolei tutaj ten sam utwór jest w wersji studyjnej:
Popularność utworu rozwija się mniej więcej w ten sam sposób co w przypadku formacji KEiiNO choć tym razem stacje radiowe w Księstwie Sarmacji ubiegły słuchaczy i już w niedzielę zorganizowały premierę utworu u siebie po sugestii od organizatorów MGP obserwujących poprzedni przypadek.
Jak podkreślają dziennikarze muzyczni tym razem słuchaczom spodobał się klimat pokroju muzyki disco z lat osirmdziesiątych tych połączony z klimatami rodem z filmu "Flashdance" i wodą na scenie w przypadku występu na żywo. Także w tym przypadku utworu "Hero" pojawiła się propozycja jego wysłania na Our Sound w barwach Księstwa Sarmacji i jak ustaliśmy może ona jeszcze bardziej wchodzić w grę od propozycji grupy KEiiNO. Decyzja ma zapaść już do końca stycznia lub najdalej do 21 lutego. O tym jaka ona będzie na pewno będziemy was informować.
Od redakcji "Kroniki": Jak wspominaliśmy w nowej formule "Kroniki" miało nie być multimediów ale powyższy utwór jest tak dobry że postanowiliśmy zrobić wyjątek od reguły który to byłby używany także na łamach kolejnych numerów ale tylko w przypadku ciekawych utworów muzycznych bądź pasujących do tematów artykułów innych filmów.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 742,00 lt
Ten artykuł lubią: Filip I Gryf, Joahim von Ribertrop von Sarm, August van Hagsen de la Sparasan, Piotr vel Bocian, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
Tak muzyczka towarzyszyła mi na zimowym strzelaniu poligonowy od razu się lepiej pracowało.
Permalink