Goniec Czarnoleski, Henryk Leszczyński, 20.01.2021 r. o 00:27
Czarnolas: Nic się nie stało

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
vBgS7uyc.jpg
W Czarnolesie nic się nie stało. O sprawie poinformowały służby prasowe Kasztelana Czarnoleskiego. Mieszkańcy odetchnęli z ulgą.

Ostatnie tygodnie obfitowały w tragiczne wieści z różnych regionów Sarmacji. Trzęsienia ziemi, śnieżyce, realioza, gównoburze i trolle nie oszczędzały nikogo. Trudna sytuacja spotkała się z wyważoną reakcją władz Czarnolasu.

- W Czarnolesie nic się nie stało - zapewnił na briefingu prasowym Henryk diuk Leszczyński, Kasztelan Czarnoleski. - Także spokojna głowa - uśmiechnął się i mrugnął okiem.

- Jest jak mówi, zupełnie nic - mówi Marian Kolibko, przechodzeń. - Kompletnie. Nic - kręci głową Stefania Kolec, przechodnia. - I żeby mi się to, kurwa, nie zmieniło - odgraża się Onufry z Ferskich y Teutońskich, podupadły baronet.

Nasz reporter specjalnie nie ruszył się z redakcji, żeby potwierdzić oświadczenie Kasztelana. I faktycznie. Nic się nie stało.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf.
Serduszka
7 289,00 lt
Ten artykuł lubią: Heweliusz Popow-Chojnacki, Bartosz von Thorn-Janiczek, Prokrustes, Piotr vel Bocian, Filip I Gryf, August van Hagsen de la Sparasan, Orjon Surma, Joahim von Ribertrop von Sarm, Albert Jan Maat von Hippogriff, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Ingvar Augustsson v. H. de la Sparasan, Laurẽt Gedeon I.
Komentarze
Piotr vel Bocian
Normalnie ulga, że weź
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Gdzie to ja miałem się przeprowadzić ... w jakieś spokojne miejsce. A, Czarnolas. ;-)
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Nie daję komentarza.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Aż trudno w to uwierzyć, ale skoro pras tak mówi...to tzreba w to wierzyć :)
Permalink