Park Stołeczny, Heweliusz Popow-Chojnacki, 15.01.2021 r. o 23:03
Złote Wędki 2020 – głosowanie!

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
7Bv1Wf4Y.png

Kochani! Czas powoli się dopełnia i dzisiaj po ponad tygodniowym czasie, w którym mieliście możliwość zgłaszania swoich kandydatów do tegorocznego plebiscytu Złote Wędki 2020 pora rozpocząć kolejny etap naszej imprezy, czyli głosowanie! Tak, tak, to właśnie teraz w Waszych rękach jest to, kto wygra i zgarnie – niekiedy, być może – upragnioną statuetkę!

W tym roku z pomocą przychodzi nam SOBOS – dzięki uprzejmości jego zarządczyni Juliette Altrimenti (serdecznie dziękuję jej za pomoc) chciałbym zaprosić Was wszystkich do głosowania właśnie za pomocą tego medium, a link do formularza znajduje się na samym dole. Zasady są proste: każdy głosuje we wszystkich czternastu kategoriach wybierając swojego jednego faworyta – jeśli nie jesteście zdecydowani kogo lub co wybrać możecie zaznaczyć wariant „wstrzymuję się”. Oddawanie swoich głosów jest w pełni anonimowe.

Głosowanie w wyniku, którego wyłonicie tegorocznych finalistów Złotych Wędek 2020 potrwa do 22 stycznia tj. piątek, godziny 12:00, a więc niewiele czasu, aby oddać swój głos. Wobec tego nie zwlekajcie i zróbcie to od razu! Nie ma na co czekać. Zwycięzców poznamy na uroczystej finałowej gali, która odbędzie się już niebawem. Wyczekujcie kolejnych informacji.

Głosowanie do Złotych Wędek 2020 czas zacząć! Zapraszam do głosowania!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf.
Serduszka
8 200,00 lt
Ten artykuł lubią: Orjon Surma, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Joahim von Ribertrop von Sarm, Piotr vel Bocian, Filip I Gryf, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Apolinary Montserrat, Daniel January von Tauer-Krak, Severin Verwaltung-Esteladio, Juliette Altrimenti, Julian Fer at Atera, Brunon Krasnodębski.
Komentarze
Orjon Surma
głos oddany! zobaczymy jakie będą wyniki :)
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Głos oddany, serduszko zostawione odliczanie do Gali czas zacząć. :D
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Coraz bliżej do Gali, a ja lecę głosować. ;-)
Odpowiedz Permalink
Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Głos oddany. Szacuneczek Heli za pracę ;)
Odpowiedz Permalink
Gustaw Fryderyk von Hippogriff
Zagłosowane :)
Odpowiedz Permalink
Apolinary Montserrat
Dzień głosowania, pędzę do SOBOSu :-)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Zagłosowane i zobaczymy kto wygra :)
Permalink
Mateusz Wilhelm
Kurcze, z tym rozczarowaniem roku to dwie opcje dwie z opcji byly naprawdę trudne do wybrania xD
Odpowiedz Permalink