Park Stołeczny, Piotr vel Bocian, 10.01.2021 r. o 00:57
Anioły Grodzisk (SLP): Oświadczenie w sprawie ostatnich wydarzeń

- W imieniu swoim jako prezesa zespołu Anioły Grodzisk, jak i trenera Torana von Rehentapfera, zapraszam na krótkie oświadczenie w sprawie ostatnich wydarzeń w Księstwie Sarmacji. Nasze stanowisko wygłosi trener zespołu Toran von Rehentapfer
x55nhiu3.png

Toran von Rehentapfer:
- Dzień dobry. Panująca wokół nas epidemia realiozy zatacza coraz większe kręgi. Dotarły ostatnio do nas informacje, że zarażone są nawet osoby z kręgu władzy. Nie mieliśmy od dawna tak poważnej sytuacji. Wirus dotyka oczywiście nie tylko naszego Księstwa, ale również całego v-świata i jest nomen omen realnym zagrożeniem. Skutki odczuwane są nie tylko w życiu politycznym czy kulturalnym, ale także w sporcie, gdzie co pewien czas z któregoś z zespołów odchodzi trener. Myślę, że jest to moment, w którym mimo zagrożenia powinniśmy pokazać jedność i wzajemne wsparcie. Pokazać, że sport jest czynnikiem niepozwalającym ulec wirusowi.

- Dlatego w tym miejscu, na łamach ogólnodostępnej prasy pragnę zaapelować do wszystkich trenerów SLP o wytrwałość. Nie dajcie się realiozie. Pokażmy wspólnie, że jesteśmy silni i dajemy radę przeciwstawić się trudnościom. Nie dlatego jesteście w SLP, bo jest to największa liga w v-świecie, tylko na odwrót – właśnie dzięki Waszej obecności możemy uczestniczyć w tak rozbudowanych rozgrywkach. Niech tak będzie dalej. Postarajcie się mimo wirusa znaleźć czas, aby poprowadzić Wasz zespół w kolejnym meczu.

- Z mojej strony zapewniam, że Anioły Grodzisk będą aktywnie uczestniczyć w rozgrywkach pomimo coraz poważniejszego zagrożenia realiozą. Dajemy jednak wolną rękę zawodnikom, którzy się wahają. W naszym ostatnim meczu nie zagrali piłkarze, którzy czuli się zagrożeni wirusem, a ci, którzy wyszli na boisko, zachowali zarówno na nim, jak i w szatni, należyte środki ostrożności. Nie dajmy się realiozie, niech sport będzie od niej wolny.
TQjEJl34.jpg
Trener Toran von Rehentapfer podczas ostatniego meczu zachowywał wszelkie środki ostrożności

- Chciałbym jeszcze w tym miejscu nawiązać do trzęsienia ziemi w Ferze. Pragnę w imieniu całego zespołu przekazać wyrazy współczucia wszystkim poszkodowanym. Szanowni mieszkańcy Feru! Zdaję sobie sprawę, że jest to trudny czas dla Was wszystkich, dlatego chciałbym rozegrać towarzyski mecz z jedną z drużyn Waszego miasta: Falanga Fer. Stosowne zaproszenie zostało już wysłane do trenera zespołu @Seweryn, mam nadzieję, że znajdzie czas by wziąć udział w tym spotkaniu. Jeśli zostanie wyrażona zgoda, na trybunach zasiadłyby poszkodowane rodziny, dla których wejście na mecz byłoby oczywiście darmowe. Liczę że to spotkanie w przyjaznej atmosferze pozwoli chociaż na chwilę zapomnieć o problemach jakie macie w tych ciężkich czasach.

-Dziękuję za uwagę.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 029,00 lt
Ten artykuł lubią: Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Joahim von Ribertrop von Sarm, Filip I Gryf, Daniel January von Tauer-Krak, Orjon Surma, Severin Verwaltung-Esteladio.
Komentarze
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Również zapewniam, że dopóki Jul nade mną czuwa, nie ulegnę trenerskiej realiozie. Mam nadzieję, że Falanga Fer zgodzi się na mecz charytatywny, cieszę się, że wyszła również taka inicjatywa.
#Razem_damy_radę
#Solidarni_z_Ferem
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Może chcesz powiadomienie na Discordzie, że za godzinę jest kolejka ?
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Nie, dzięki. Tylko raz w historii grania w SLP nie ustawiłem taktyki, tak zaglądam tam prawie codziennie. Inaczej za to jest z Discordem, gdzie zaglądam rzadko, więc takie powiadomienie nie przyniesie założonego efektu:)
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Prokrustes ale za to mi by się przydało! :D
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
Zaproszenie przyjęte jednak w związku z realiozą, nie przyłączę się do działań narracyjnych. Może innym razem. Falanga życzy wysokiego wyniku!
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
@Seweryn dziękuję. Chłopcy z drużyny już się cieszą na mecz. Niektórzy z nich jeszcze nie widzieli profesjonalnego boiska na oczy, a niektórzy zapomnieli jak to jest biegać po murawie.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
No no, fajnie pomyślane :)
Permalink