Wielkie otwarcie Hasselandzkiej Kolekcji Kart

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Kolekcjonerzy!

Właśnie dzisiaj następuje wielka uroczystość oficjalnego już otworzenia Hasselandzkiej Kolekcji Kart. Inicjatywy, która ma na celu ubogacenie naszej oferty, zwiększenie możliwości i siły nabywczej liberta. Od dzisiaj, a w praktyce od wczoraj, można już kupować bez przeszkód oraz obawy o stratę swojej kolekcji karty, które w pocie czoła projektowali Sarmaci. Szczególnie chciałbym tutaj wyróżnić Juliette Alatriste, spod ręki której pojawiło się aż 24 karty, co daje ponad połowę obecnej kolekcji! Chciałbym podziękować również Jego Królewskiej Wysokości Maciejowi II, za przygotowanie układanki składającej się z 8 kart, JO Prokrustesowi, za kolekcję 6 kart (nie)znanych tradycji świątecznych, Piotrowi vel Bocianowi i Krzysztofowi Jurkowskiemu, za przedstawienie swoich projektów oraz Apolinaremu Montserratowi, dzięki któremu udało się wyłapać pierwszy błąd w systemie - no i oczywiście również za złożone projekty kart.

a5MxqbAp.jpg

Na start powstało 41 kart, z wyniku, chociaż miałem nadzieję na wyższy jestem usatysfakcjonowany. W pakietach można znaleźć obecnie mniej kart, niż było to w planach, niemniej możliwe, że z czasem będzie ona rosła - przez wzgląd na to, że na kolekcji świątecznej się nie zatrzymujemy. Wynagrodzenia dla osób projektujących karty zostały wypłacone. Dodatkowo kolekcjonerzy, którzy nie mogli się doczekać premiery i kupili pakiety wcześniej zostali objęci programem refundacji. Pierwsze osoby już z niego skorzystały, pozostałe nadal mają czas na to, żeby z niego skorzystać w dowolnym momencie, kupując pakiet kart. Lista beneficjentów znajduje się pod poniższym linkiem, razem z bardziej obszernymi statystykami.

8nq6k1f6.jpg

Ponieważ jednak jeszcze nie wszystko jest skończone, a szczegóły wymagają dopracowania, będziemy was informować o zmianach na bieżąco - na razie jednak podstawowe funkcjonalności są sprawne i można z nich korzystać. W najbliższym, dającym się jeszcze przewidzieć czasie czekają na zaprogramowanie 2 funkcjonalności - oglądanie kolekcji pozostałych kolekcjonerów oraz wymiana kart pomiędzy kolekcjonerami - lub też ich sprzedaż za liberty.

Dodatkowo będziemy cały czas starać się uatrakcyjnić stronę wizualnie - m.in. dodany zostanie lepszy, troszeczkę bardziej czasochłonny sposób otwierania paczek - poprzez odkrywanie kart poprzez kliknięcie/najechanie. Oczywiście, będzie można go pominąć/wyłączyć, jeżeli zależy nam na zakupie większej ilości pakietów w dość krótkim czasie.

Na koniec natomiast, tak jak ogłaszałem na ćwirku, 35% dochodów z najbliższych 3 dni - tj. do końca 9 stycznia (sobota), osiągniętych przez sprzedaż kart w Hasselandzkiej Kolekcji Kart (czyli środków zgromadzonych na koncie Archethyck) zostanie przekazanych na poczet zwiększenia puli w Loterii Państwowej! Już na chwilę obecną pula jest zwiększona o ponad 32 tysiące!
LH5AVK1z.png

No i na koniec zła informacja dla osób, które kupiły pakiet wczoraj. Ceny ulegają zmianie, bo nie zostały one zmniejszone w chwili zmniejszenia zawartości pakietów. Pakiety brązowe pozostają bez zmian, cena pakietu srebrnego wynosić będzie 1000 lt, natomiast pakietu złotego - 2500 lt. Życzymy wam pomyślnego kolekcjonowania!

P.S. Sam kupiłem co najmniej 5 pakietów złotych po wyższej cenie, więc też jestem stratny :D Trzymajcie się i kolekcjonujcie karty, bo już niedługo ich liczba znowu zacznie rosnąć!

Tak, zawsze o czymś zapomnę. Link do strony kolekcjonerskiej klik
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf.
Serduszka
7 375,00 lt
Ten artykuł lubią: Piotr vel Bocian, Severin Verwaltung-Esteladio, Filip I Gryf, Fryderyk von Hohenzollern, Apolinary Montserrat, Joahim von Ribertrop von Sarm, Prokrustes, Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan, Heweliusz Popow-Chojnacki, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Heinz-Werner Grüner, Albert Felimi-Liderski, Piotr de Zaym.
Komentarze
Piotr vel Bocian
Ja już się zgubiłem, czy to co kupiłem mam czy nie ;D
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
@Bocian to co było kupione wczoraj, jest na pewno. To co było kupione wcześniej - niestety nie ;)
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Hm, czuję, że kolekcjonowanie będzie przednie. ;-)
Odpowiedz Permalink
Apolinary Montserrat
Ja to już się pogubiłem w tym co mam i nie mam... ;))
Odpowiedz Permalink
Heinz-Werner Grüner
Ja mam mało kart, ale i mało waluty. ;)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Fajna inicjatywa. Zapowiada się ciekawa zabawa, i sporo okazji do nabycia fajnych perełek :)
Permalink