Akademia Neksjalistyczna, Janusz Zabieraj, 21.12.2020 r. o 18:39
[IM AN] Badanie typu osobowości 2
Seria wydawnicza: Badania naukowe

35k57.png

Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa po raz drugi o wypełnienie ankiety dotyczącej typów osobowości mikronautów. Pierwsze badanie, przeprowadzone w czerwcu tego roku było obarczone wadą braku anonimowości. Stąd może tak mało osób zdecydowało się wziąć udział (21). Chciałbym uzyskać lepsze dane. Badania będą miały wymiar ogólnomikronacyjny. Obecne jest już w pełni anonimowe, choć narzędzie to samo. Prosiłbym, aby osoby, które brały udział w pierwszym badaniu 15 czerwca 2020 r., nie wypełniały ponownie testu.

Wyniki ankiet pozwolą mi ustalić, jakie typy osobowości przyciąga idea mikroświata, jakich nas jest tu najwięcej. Mam pewne hipotezy, chciałbym zobaczyć, czy się potwierdzą. Wypełnienie ankiety chwilę zajmie, ale da poznać i Państwu samym ciekawą prawdę o sobie.

W wykładzie z 15 czerwca 2020 r. wskazałem na najprostszy, stworzony prawdopodobnie przez Hipokratesa schemat osobowości, zgodnie z którym wyróżnić można choleryka, sangwinika, flegmatyka oraz melancholika. Postawiłem hipotezę, że w mikronacjach najwięcej mamy sangwiników i flegmatyków, gdyż to oni najprędzej odniosą sukcesy w wirtualnym życiu. Cholerycy i melancholicy, którzy cechują się osobowością neurotyczną nie pasują zbytnio do mikroświata.

Powyższy test przewiduje więcej typów osobowości (16) zgrupowanych w 4 główne grupy - analityków, dyplomatów, strażników i odkrywców.

ks. bp dr hab. net. prof. AN Janusz Adam Zabieraj SJ
Instytut Mikrozofii Akademii Neksjalistycznej
Kanclerz Akademii Neksjalistycznej
Dotacje
3 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf, Brunon Krasnodębski.
Serduszka
5 397,00 lt
Ten artykuł lubią: Piotr vel Bocian, Filip I Gryf, Brunon Krasnodębski, Joahim von Ribertrop von Sarm, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Severin Verwaltung-Esteladio, Apolinary Montserrat, Juliette Altrimenti.
Komentarze
Filip I Gryf
Jak pamiętam badanie było całkiem przyjemne. Polecam. ;-)
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
Wypełnione. Czekam na opracowanie!
Odpowiedz Permalink
Apolinary Montserrat
Ja również!
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Z niecierpliwością wyczekuję podsumowania i wyników badań:)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.