Park Stołeczny, Abraham Biden, 14.12.2020 r. o 11:14
Rozpoczęcie kariery redaktorskiej.

Witam, nazywam się Abraham Biden. Jestem nowy w Księstwie Sarmacji. Na początek muszę wybrać ścieżkę kariery. Wybrałem karierę redaktora. Będę pisał artykuły o ciekawostkach i innych ciekawych rzeczach. Po części będą to też moje wpisy życiowe, historie i autobiografia o mojej skromnej osobie. Zachęcam do czytania moich artykułów. Może od czytania ich dowiecie się jakichś ciekawych i pouczających rzeczy. :) Następny numer mojego artykułu pojawi się w czasie od 1 dnia do 1 tygodnia. Na razie do widzenia i czekajcie na nowe artykuły. Pozdrawiam. :))))))))
Dotacje
2 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: George Lincoln, Daniel January von Tauer-Krak, Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
5 107,00 lt
Ten artykuł lubią: Piotr II Grzegorz, George Lincoln, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Mikołaj Torped, Filip I Gryf, Daniel January von Tauer-Krak, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Piotr vel Bocian
Czy szanowny redaktor był już u nas wcześniej? Powiem, że dość imponująco szybki start i sprawne działania - w ciągu godziny, trzy zmiany danych osobowych, 7 postów i "artykuł" z jasno określonym kierunkiem działań w KS. Ja chyba przez dwa dni się zastanawiałem co gdzie się znajduje :)
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
I czy łączy coś Pana z osobą Georga Lincolna. Koledzy?
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Abraham Biden i George Lincoln... brakuje jeszcze Abradolfa Linclera i będzie komplet! :) GJ!
Odpowiedz Permalink
Abraham Biden
tak, łączy mnie coś z Georgem Lincolnem to prawda. Wysłał mi przez przypadek dotacje ale mu ją oddałem. Mam nadzieję że można tak wysyłać sobie pieniądze bez jakiejś kary. A co do tego czy bylem tu kiedyś wcześniej, to nie. Odkrywamy właśnie z Georgem Lincolniem o co chodzi w waszym księstwie. On coś odkrył, ja coś odkryłem i tak startujemy w społeczeństwie Sarmacji. :)@piotrIIgrzegorz @Bocian
Permalink
Abraham Biden
Nie odpowiedzialem na pytanie. George Lincoln jest moim kolegą
Permalink
Piotr vel Bocian
No to dobrze, że się wyjaśniło.. Bo wiesz, klony są zabronione i karane, a że stworzyliście konta równocześnie i w tym samym momencie się zalogowaliście, to było podejrzane. No, ale jeśli to kolega, to już jest jasne i spokojnie śledzimy karierę.. ;)
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
... i zachęcamy do aktywności.
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
W razie zainteresowania zapraszam na studia http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=973&t=26804
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Początki w mikronacjach są najbardziej ... zakręcone. Dlatego życzę powodzenia, szczególnie w pracy nad "białą kartką". ;-)
Odpowiedz Permalink
Janusz Zabieraj
Lotnik nie próżnuje.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Faktycznie dobry start i szybki rozruch :) imponujące
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.