Kandyduję! - Antoni Kacper Burbon-Conti

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
F52mBan3.png

Drodzy Sarmaci,

po niemalże półtoramiesięcznym okresie sprawowania funkcji Podkanclerzego i Ministra Informacji w rządzie Prześwietnego hrabiego Alberta Jana Maat von Hippogriff, 3 grudnia bieżącego roku zostałem wskazany jednomyślną decyzją Sejmu na jego następcę i jeszcze tego samego dnia powołany na urząd Kanclerza Księstwa Sarmacji. Do tego czasu pełniłem również funkcję Prefekta Generalnego.

Dzisiaj zwracam się do Was jako kandydat na Posła do Sejmu Księstwa Sarmacji LXVI kadencji. Wierzę, że zajęcie miejsca w ławach sejmowych ułatwi bezpośrednią współpracę rządu z Wysoką Izbą oraz umożliwi mi na wdrażanie planów i zamiarów ogłoszonych w czasie kandydowania na urząd Kanclerza jak i w exposé, do którego lektury zachęcam.

W telegraficznym skrócie pragnę jednocześnie przypomnieć o tym, co do końca bieżącej kadencji chciałbym zrealizować:
  • usunięcie martwych przepisów po opuszczeniu Korony przez Baridas, Sclavinię i Teutonię,
  • uregulowanie statusu prawnego i rzeczywistego ich majątków, instytucji i zadbanie o zachowanie najważniejszego dorobku,
  • nowelizacja Ustawy o Finansach Publicznych zwiększająca sprawiedliwość podatkową na terenie Księstwa Sarmacji,
  • zaproponowanie nowelizacji Ustawy o Prefektach mającej na celu zmniejszenie składu osobowego Prefektury Generalnej i ułatwienie jej funkcjonowania.

Proszę mi wybaczyć tę skrótową, ale, mam nadzieję, treściwą formę artykułu - sprawy wagi państwowej stawiam na pierwszym miejscu. Dziękuję za poświęcony czas i zachęcam do zadawania pytań, jeżeli tylko takie by się pojawiły.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
8 901,00 lt
Ten artykuł lubią: Brunon Krasnodębski, Piotr II Grzegorz, Jan Magov-Zaorski, Apolinary Montserrat, Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste, Arkadiusz Maksymilian, Henryk Leszczyński, A.J.G.C, Joahim von Ribertrop von Sarm, Filip I Gryf, Albert Jan Maat von Hippogriff, Zbyszko Gustolúpulo, Mikołaj Torped, Laurẽt Gedeon I, Piotr vel Bocian, Piotr Jankowski, Michał Jerzy Potocki.
Komentarze
Jan Magov-Zaorski
Pierwsze słyszę o tym ale pewnie prędzej czy później by się dowiedział...
Odpowiedz Permalink
Brunon Krasnodębski
Powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Hmm, jako kanclerz ma inicjatywę ustawodawczą, prawda? Postulaty można spełniać bez mandatu posła. Joł
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.