Wyniki Rajdu Hasselandzkiego 2020

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
A więc już oficjalnie: Juliette Altrimenti wygrała Rajd Hasselandzki! Niewielka przewaga, posiadana po trzech etapach okazała się wystarczająca, żeby minimalnie wyprzedzić „grupę pościgową”.

z7eHoVxM.png

Maksimum punktów możliwych do zdobycia wynosiło 72 + 2 za przewóz uczestników. Tych ostatnich ostatecznie nie przyznano, bo przewóz wykonał Michał Potocki, który nie brał udziału w rajdzie, więc nie zmieniłoby to klasyfikacji.

Rekord rajdu ustanowił Prokrustes – 8 minut – na trzecim etapie.

Najbardziej rozbudowane – zdaniem organizatorów – posty tworzył Vanderlei àla Triste, i postanowiono o przyznaniu dodatkowej, pozaregulaminowej nagrody w wysokości 999 lt za czas w to włożony.
2x0cN6pF.jpg
Zdjęcie: MKPCaptain, Pixabay

Uczestnicy odpowiadali na 20 pytań z dziedziny kolarstwa, jak i wiedzy o Hasselandzie. Zgodnie z sugestią, podsuniętą w trakcie, jeśli zgłosi się chętny organizator z STS, to można zrobić następnym razem rajd Hasseland-STS z quizami o obu tych regionach, a być może też i bardziej rozbudowaną rywalizacją. Obserwujemy pod tym względem rajdy samochodowe, organizowane na trochę innych zasadach przez Austro-Węgry.
Przechodząc do nagród, zdobywają je:

1. Juliette – 6000 lt + pakiet 15 zup w kantynie Angemontu
2. Vanderlei i Prokrustes - po 4000 lt i pakiecie 10 zup,
4. Alfred – 1000 lt.
Oczywiście, dla każdego uczestnika przygotujemy pamiątkowy dyplom :D
Gratulujemy i dziękujemy uczestnikom za śledzenie kolejnych wątków i przedzieranie się przez pytania quizowe, jak i tym, którzy zapewnili sprawną obsługę rajdu, w tym transport między wyspami. Ponieważ Hasseland leży w strefie dość ciepłego klimatu, grudzień czy styczeń nie musi tu oznaczać przerwy w takich imprezach. Zaczynamy więc rozmyślania nad kolejną ;)
SV
Serduszka
7 979,00 lt
Ten artykuł lubią: Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Ignacy Urban de Ruth, Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan, Piotr vel Bocian, Filip I Gryf, Juliette Altrimenti, Franz Langer, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Joahim von Ribertrop von Sarm, Laurẽt Gedeon I, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz, Michał Jerzy Potocki, Zbyszko Gustolúpulo.
Komentarze
Prokrustes
Dzięki za organizację, do zobaczenia na kolejnym ;)
Odpowiedz Permalink
Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan
piękna inicjatywa, dzięki za wspólne emocje!
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Fajna inicjatywa, dlatego szkoda mi, że wcześniej zakoňczyłem. No ale cóż, może następnym razem? :)
Odpowiedz Permalink
Juliette Altrimenti
Organizatorzy spisali się na medal!
Dzięki za fajną rywalizację ;)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Bardzo ciekawa inicjatywa i oby takich było więcej :)
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Graty zwycięzcom, którzy wywalczyli prawo do wyrycia swego imienia na kamieniu historii i chałwa wszystkim uczestnikom! GJ :)
Odpowiedz Permalink
Michał Jerzy Potocki
Gratulacje dla zwycięzców. :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.