Wystartuj w Rajdzie Hasselandzkim!

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
W Angemoncie rodzi się powoli instytucja kliniki leczenia realiozy, tymczasem obserwując ten poród, ogłaszamy nową inicjatywę – rajd rowerowy przez Hasseland!

1. Gdzie i kiedy?

Roboczy termin startu to piątek, 20.11 br, żeby jak najmniejszej liczbie osób kolidowało to z realem. Całość wydarzenia odbywać się będzie na podforum Hasselandu, w wątkach kolejnych regionów/miast, przez które rajd będzie jechał. Roboczo zakładamy 4 etapy:

a) Wyspa Kortyliena,
b) Luczeng,
c) Shimontsen,
d) Angemont.

2. Jak?

W każdym etapie będzie tworzony wątek, w którym będzie się pojawiał także krótki quiz, związany z danym miejscem. Za rozwiązanie quizu i/lub wstawienie posta w wątku (w terminie!) będą przyznawane punkty, które zsumowane wyłonią zwycięzcę.
Rajd jest otwarty dla każdego obywatela i mieszkańca Sarmacji.
8n7tE74n.jpg

Dodatkowo dla obu rodzajów aktywności są bonusy: za odpowiednio bycie jedną z pięciu pierwszych osób, które wstawią post w danym wątku, bądź za przynajmniej 50% poprawnych odpowiedzi.
Osobny bonus będzie przyznany osobie, która podejmie się narracyjnego przewiezienia uczestników między wyspami. Będzie to potrzebne dwukrotnie (Kortyliena-> Zegiesa i Zegiesa-> Razuri). Wystarczy dwukrotnie po jednym poście, ale musi to być przedsiębiorstwo, które już w jakiś sposób istnieje! Czy to u nas na forum/jako instytucja, czy też np. w systemie portu leockiego albo innego kraju.
8myffqMA.png

3. Nagrody

Sport to zdrowie. Co prawda trudno odnieść jedno na drugie w Sarmacji, ale żeby możliwie połączyć te dwie rzeczy, najlepszym ufundujemy pakiet darmowej zupy w kantynie Angemontu, czyli inaczej mówiąc dostaną zwrot pieniędzy. Jeśli dana osoba w niedalekiej przeszłości (60 dni w tył) kupowała już zupę, to dostanie za nią zwrot. Jeśli nie, to nagroda będzie czekała do wykorzystania w przyszłości.

I miejsce – pakiet 15 zup,
II m. – 10,
III m. – 5.


Oprócz tego nagrody pieniężne, żeby uczestnicy spoza KH również zostali nagrodzeni:
I m. – 6000 lt,
II m. – 4000 lt,
III m. – 2000 lt,
IV m. – 1000 lt.


Ponadto, każdy uczestnik dostanie pamiątkowy, imienny dyplom :D
Jak zawsze w tego typu inicjatywach, uruchomię za chwilę i wstawię tu wątek zgłoszeniowy, żeby sprawdzić, jakie jest zainteresowanie, biorąc pod uwagę, że część osób może odpaść w trakcie rajdu.

EDIT. Wątek ze zgłoszeniami:
http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=1068&t=31219

Zdjęcie: pixabay
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste, Piotr vel Bocian, Filip I Gryf.
Serduszka
6 582,00 lt
Ten artykuł lubią: Vanderlei Bouboulina-á-la-Triste, Joahim von Ribertrop von Sarm, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Piotr vel Bocian, Laurẽt Gedeon I, Juliette Altrimenti, Filip I Gryf, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, August van Hagsen de la Sparasan, Julian Fer at Atera, Jakub Wiśniowiecki von Sarm, Albert Jan Maat von Hippogriff.
Komentarze
Filip I Gryf
Sport to zdrowie, więc nie pozostanę bezczynny. ;-)
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Tour de Hasseland
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Prawdopodobnie wsiądę na rower, ale nie obiecuję. Powodzenia :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.