Hippogriffie Pióro, Filip I Gryf, 10.11.2020 r. o 10:29
HipoHolding - zaczynamy z tematem!
Seria wydawnicza: HipoHolding

WKW Regencie,
Drodzy Sarmaci i Sarmatki,
Wczoraj złożyłem wniosek do Rady Ministrów m. in. dotyczący HipoHoldingu. W tym krótkim artykule chciałbym przedstawić swoją wizję na działalność tego koncernu i podać kilka różnych informacji. Zapraszam zatem do zapoznania się i jeśli będzie ochota do włączenia się w projekt.


Oprócz sprawowania wszelakich funkcji publicznych zawsze chciałem tworzyć coś swojego, nowego, albo po prostu kreować narrację - czy to w lennie, czy KSZ etc.
HipoHolding jest pewnym krokiem na drodze samorealizacji w wielu różnych dziedzinach - nauka ogólna i szczegółowa, historia mikronacji, militaria czy nawet dziennikarstwo. HipoHolding, jak w 2 członie nazwy, jest dużym zakładem składającym się z różnych podmiotów zależnych. Nie muszą być one z tej samej branży, ani nic z tych rzecz.

Na samym początku do HipoHoldingu będą należeć moje i rodowe instytucje tj.:
  1. Hippogriffie Pióro - agenda prasowa;
  2. Grupa Zbrojeniowa "Gryf" - firma zajmująca się produkcją broni i innych akcesoriów, i sprzętów dla wojska. Niewykluczone, że zostanie również uruchomione laboratorium wojskowe;
  3. Gryfi Instytut Nauk - agenda naukowa, na samym początku przewiduję, że będzie głównie wydział historii współczesnej Sarmacji, jednak czas pokaże, jaka będzie potrzeba i czy będą chęci. ;-)
  4. W ramach Gryfiego Instytutu Nauk będzie działać Biblioteka z muzeum. W bibliotece będą kolekcjonowane dzieła sztuki, prace naukowe etc. Muzeum będzie posiadać wystawy stałe i okolicznościowe (na pewno będą materiały z historii mojego rodu, ale sądzę też, że będą pojawiać się artykuły odnośnie historii Sarmacji, ważnych osób...).

Prace podzespołów HipoHoldingu będą widoczne głównie na Forum Centralnym (może nawet od tego tygodnia, kiedy już działy powstaną). Będą się też pojawiać artykuły w DSG, jednak na pewno rzadziej niż częściej.

Nie chcę się zajechać, ani za bardzo rozbudowywać HipoHoldingu (mimo, że mam pewną obsesję na punkcie wielkich struktur itp.). Całością zarządzać będzie Zarząd Główny HipoHoldingu. Poszczególne jednostki przez to nie będą musiały być obsadzane, choć jeśli pomysł się spodoba nie tylko mnie i będzie dużo osób w HipoHoldingu to wtedy nie będzie problemu.

Więcej nie będę pisał, gdyż powoli zajmę się urzeczywistnieniem planów - jednak już teraz zapraszam zainteresowanych do kontaktu.

Pozdrawiam,

P. S. Co do nazw - wiem, że dużo tych "gryfów" i "hipo", ale cóż - to też moja pewna obsesja. ;-)
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 570,00 lt
Ten artykuł lubią: Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Joahim von Ribertrop von Sarm, Piotr vel Bocian, Antoni Kacper Burbon-Conti, Piotr Jankowski, Laurẽt Gedeon I, Julian Fer at Atera, Peter West.
Komentarze
Bartosz von Thorn-Janiczek
Widzę, że mamy kilka podobnych pomysłów w kontekście zbrojeniowo-naukowym. ;)
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
@BvTJ z wielką chęcią możemy połączyć siły. ;-)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Powodzenia :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Chyba w obecnej sytuacji skupienie się na tzw "produkcji" jest dobrym pomysłem.
Permalink
Filip I Gryf
@MaHi dzięki wielkie ;-)

Rzeczywiście, teraz trzeba robić swoje i zająć się taką "produkcją" sarmackich dóbr.
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Trzymam kciuki ;)
Odpowiedz Permalink
Peter West
#komentarz dla tantiemy
Odpowiedz Permalink