Ród von Hippogriff, Filip I Gryf, 10.11.2020 r. o 09:10
Komuś stuknął kolejny krzyżyk...
Seria wydawnicza: Zaproszenia

WKW Regencie,
Drodzy Sarmaci i Sarmatki,Dzisiaj swoją kolejną, bo już 3, Sarmatnicę obchodzi mój Ojciec - Albert Jan Maat von Hippogriff, któremu życzę wszystkiego, co najlepsze i niepoddawaniu się realowi. 3 lata to niby nie dużo, niby nie mało - myślę, że w ciągu swojego v-życia w Sarmacji mój Ojciec wiele zrobił dla Księstwa i współobywateli. Jestem szczęśliwy, że mogę identyfikować się z tą osobą...


Nie byłbym sobą, gdybym również nie był szczęśliwy z faktu, że zbliżają się 2 kolejne Sarmatnice w moim rodzie - 15 oraz 16 listopada. Pierwsza w kolejności jest to Sarmatnica mojego brata - Taddeo von Hippogriff-Piccolominiego, natomiast druga - należy do mnie.


Nie będę się teraz długo nad sobą i bratem rozczulał - 2 rok prawie za nami a my ciągle czujemy głód - głód zaangażowania i pracy. Do emerytury mikronacyjnej nam daleko i mam nadzieję, że licznik nie zatrzyma się długo, długo...


Z tej okazji chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych do mojego nowego lenna - Korony Gryfów. Będziemy świadkami nowego rozdziału w życiu niejednego Sarmaty - włącznie ze mną. Nie wyobrażam sobie tej chwili bez przyjaciół i życzliwych nam osób. Dlatego jeśli to czytasz, czuj się zaproszony.


Impreza będzie krótka - odbywać się będzie 17 listopada od godzin porannych do popołudniowych. Na pewno wcześniej pojawi się wątek na forum Starosarmacji - w samym sercu Księstwa.

Może uda się na chwilkę odejść od codziennych trosk - czas przed elekcją spędzimy w spokoju - a sztylet i zatruta herbatka nie będą na nas czekać.

Ślę pozdrowienia,
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Prokrustes, Laurẽt Gedeon I.
Serduszka
5 159,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Prokrustes, Albert Jan Maat von Hippogriff, Laurẽt Gedeon I, Gotfryd Slavik de Ruth, Konrad Einsiedler von Hippogriff, Julian Fer at Atera, Peter West.
Komentarze
Santiago Vilarte von Hippogriff
Szkoda że zdążyli mnie zasztyletować zanim to przeczytałem, ale przyjdę
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
@SantiVilarte wiadomo, nawet z grobu bym Cię wyniósł. ;-)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Zapowiada się zacznie, więc będę :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Fajny balet się zapowiada :) w kilku barach macie, w sumie zakaz wstępu, tak samo jak do kantyn haha ale i tak jest fajnie.
Permalink
Filip I Gryf
@MaHi będziemy cieszyć się z Waszej obecności. ;-)

Balety, baletami, kantyne sobie na szybko sklecimy i będzie bez zakazów. ;-)
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Nie obiecuję, ale możne uda mi się zajrzeć ;)
Odpowiedz Permalink
Peter West
#komentarz dla tantiemy
Odpowiedz Permalink