Hasseland TV, Piotr Jankowski, 02.11.2020 r. o 12:02
Nie ma to jak jest [2]
Seria wydawnicza: Nie ma to jak jest

Dziś ze studia Hasseland TV w Angemontcie był nadawany kolejny kolejny odcinek programu ,,Nie ma to jak jest''

LOGO2.png

Witam bardzo serdecznie. Jest poniedziałek, 2 listopada 2020. Zapraszam państwa na kolejne dzisiejsze wydanie ,,Nie ma to jak jest''.


hop_A3.png
Od ośmiu dni sarmacki tron pozostaje pusty. Choć elekcja nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona to poznaliśmy już pierwszego kandydata. Jest nim Piotr II Grzegorz który chęć startu w elekcji ogłosił w opublikowanym wczoraj artykule. Przypomnijmy że Piotr II Grzegorz był już księciem Sarmacji w latach latach 2010-2013.


hop_A2.png
Z inicjatywy Wszechzwiązkowej Rady Odrodzenia Narodowego 1 listopada 2020 ogłoszono [ur=http://www.brodria.darmowefora.pl/index.php/topic,3.0.htmll]odrodzenie Brodorii[/url]. W ZRB mają się również odbyć wybory prezydenckie. Ich termin Wszechzwiązkowa Rada Odrodzenia Narodowego wyznaczyła na 8 listopada, natomiast kandydatury można zgłaszać do 4 listopada.


hop_A1.png
Już wkrótce wystartuje druga edycja Sarmackiej Mafii organizowana przez Oak Entertainment. Tym razem uczestnicy wcielą się w członków dworu fikcyjnej królowej mających odkryć kryjących się wśród nich spiskowców. Już do dnia dzisiejszego zgłosiło się wielu ochotników nie tylko z Sarmacji. Zapisy trwają do 8 listopada.I to już wszystkie wiadomości które mamy dla państwa w dzisiejszym wydaniu. Życzę państwu miłego dnia.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Brunon Krasnodębski.
Serduszka
5 218,00 lt
Ten artykuł lubią: Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, August van Hagsen de la Sparasan, Brunon Krasnodębski, Joahim von Ribertrop von Sarm, Antoni Kacper Burbon-Conti, Filip I Gryf, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Orjon Surma, Laurẽt Gedeon I, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek.
Komentarze
Prokrustes
@piotrek
Moglibyście jeszcze zlożyć wniosek o przeniesienie pierwszej audycji pod instytucje HTV
Odpowiedz Permalink
Piotr Jankowski
A to tak można?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.