No to jedziemy

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
O ile sytuacja w KS zawsze chyba miała tendencję do zmieniania się jak w kalejdoskopie, to w ostatnich dniach Sarmacja wręcz stała się kalejdoskopem.

Przez ostatnie cztery miesiące pożytkowałem sobie czas w realu, a częściowo też w Leocji, głównie siedząc nad tamtejszą ligą piłkarską i skrobiąc różne rzeczy z kultury. Obecna sytuacja mnie zaskoczyła, nie powiem, ale tym bardziej uważam, że Hasselandowi i Sarmacji przyda się teraz jedna klawiatura więcej. A więc wracam.

Nie mogę uniknąć wspomnienia o tych, którzy kiedyś mnie oskarżyli o pomówienie za słowo secesja w artykule, a dzisiaj sami stanęli na jej czele. Mogę im tylko z kwaśnym uśmiechem życzyć powodzenia. Jeśli wyjdzie z tego coś konstruktywnego, to będzie to na plus całemu Pollinowi.

Jednocześnie zaskakuje mnie, ile osób zdecydowało się w tym momencie wrócić do KS. Cieszę się, że będę mógł poznać garść ludzi o całkiem długim stażu tutaj.
Stopniowo podejmę te swoje inicjatywy, które przerwałem w czerwcu, a w miarę potrzeb i czasu mogę się włączyć w bieżące aktywności.

I tyle. Będzie ciekawie.
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Brunon Krasnodębski, Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
8 483,00 lt
Ten artykuł lubią: Andrzej Fryderyk, Brunon Krasnodębski, Orjon Surma, Antoni Kacper Burbon-Conti, Joahim von Ribertrop von Sarm, Piotr vel Bocian, Eugeniusz Maat, Bartosz von Thorn-Janiczek, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Filip I Gryf, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Aleksander Damian Chojnacki, Albert Jan Maat von Hippogriff, Laurẽt Gedeon I.
Komentarze
Brunon Krasnodębski
Witamy z powrotem!
Odpowiedz Permalink
Antoni Kacper Burbon-Conti
Co powrót, to cieszy coraz bardziej! :)
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Witamy, w nowej epoce. Już nikt nie pójdzie siedzieć za nazwanie Królowej Teutonii secesjonistką :)
Odpowiedz Permalink
Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Siema stryjek! Bawimy się odnowa :D
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Cześć Santi. ;-) No to jedziemy.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
To bardzo dobra wiadomość, ze postanowiłeś powrócić do KS.
Permalink
Hayes Henry
Witam
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.