PŁONIE WYSYPISKO ŚMIECI
Seria wydawnicza: Droga na drugą stronę

W
wyniku szczegółowego rozpoznania okazało się, że pożarem objęte jest wysypisko śmieci, które zostało przysypane kilkudziesięciocentymetrową warstwą ziemi. To właśnie pod nią rozprzestrzeniał się ogień, trawiący kolejne metry odpadów. Działania okazały się nieskuteczne, pomimo podania nawet prądów piany gaśniczej. Wtedy podjęta została decyzja o zawieszeniu akcji do godzin porannych. Wtedy na miejsce miała dojechać koparka, która miała pomóc w przekopaniu a następnie dogaszeniu pogorzeliska.

P
rzez całą noc na miejscu działały zastępy OSP z X oraz Y, dozorujące oraz dogaszające pogorzelisko. Nad ranem na miejsce przybyły zastępy PSP, które podmieniły ochotników. Mundurowi oczekują na dojazd ciężkiego sprzętu, który umożliwi skuteczne ugaszenie pożaru. Działania na miejscu trwają od ponad 18 godzin!

D
odajmy, że podczas działań poważnym awariom uległy dwa samochody gaśnicze jednostek OSP z gminy X. Ciężki samochód strażaków z Z, a także średni wóz z jednostki we W-em odmówił ponownie posłuszeństwa.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
3 212,00 lt
Ten artykuł lubią: Orjon Surma, Joahim von Ribertrop von Sarm, Michał Jerzy Potocki, Gotfryd Slavik de Ruth, Albert Jan Maat von Hippogriff, Mikołaj Torped.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
Brawo dla Starzaków za prowadzenie akcji w tak trudnych warunkach i ich poświecenie oraz zaangażowanie w prace gaśnicze przy pożarze.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.