Rada Ministrów, Prokrustes, 21.09.2020 r. o 14:46
Oświadczenie Kanclerza w sprawie rezygnacji JKM Joanny Izabeli
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

Za kilka dni minie pierwszy miesiąc od inauguracji prac naszej Rady Ministrów. Pomimo ogromu cieżkiej pracy jaka została wykonana nie będzie to miesięcznica szczęsliwa. Jak pewnie już wiecie z roli Minister Spraw Wewnętrznych oraz Prefekt Generalnej zrezygnowała w dniu dzisiejszym JKM Joanna Izabela - filar Rady Ministrów oraz osoba która zapewniła ciągłość pracy pomiędzy poprzednią a aktualną Radą.

Pragnę jeszcze raz podziękować JKM Joannie Izabeli za włożony trud zarówno w roli MSW, jak i wsparcie dla mniej doświadczonych kolegów i koleżanek z Rady Ministrów. Sytuacja jest tym bardziej przykra, że jest efektem sporu niezwiązanego z pracami Rady Ministrów ani bieżącą polityką. Przy ogromie problemów i punktów zapalnych jakie można sobie wyobrazić, kwestia teutońsko-gellońska nie powinna wpływać destrukcyjnie na pracę Rady Ministrów.

Pomimo wielkiej straty jakiej Rada Ministrów doświadcza musimy jednak pracować dalej. Lukę po JKM Joannie Izabeli nie sposób łatwo wypełnić jednak misję MSW zgodził się poprowadzić Wielmożny Severin von Verwaltung. O zmianach w Prefekturze Generalnej poinformuję niezwłocznie jak tylko będę miał pewne informacje którymi mógłbym się podzielić.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 093,00 lt
Ten artykuł lubią: Brunon Krasnodębski, Joahim von Ribertrop von Sarm, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Gotfryd Slavik de Ruth.
Komentarze
Brunon Krasnodębski
Powodzenia, @Seweryn !
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
@BrunonKrasnodebski Bardzo dziękuję. Zapewne znajdzie się coś do zrobienia.

Ze swojej strony chciałbym dodać, że nie stoję po żadnej ze stron toczącego się politycznego konfliktu. Moją misją jest wspieranie Rady Ministrów w sprawowaniu bieżącej administracji.
Odpowiedz Permalink
Bartosz von Thorn-Janiczek
@Seweryn Ale zostaniesz tym razem na nieco dłużej? :P
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
@BvTJ W planach mam pozostać na stanowisku do końca obecnej kadencji Sejmu.
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
@Seweryn powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski
Ze swojej strony chciałbym tylko podziękować JKM (Joannie Izabeli) za współpracę, i pogratulować @Seweryn
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Sutna to wiadomości że tak zasłużona i sumienna osoba jak JKM JI zdecydowała się na taki krok. Jej doświadczenie i charyzma jest powszechnie znana i doceniania, tym bardziej jest to dla mnie zaskakująca decyzja. Wieże jednak że była ona przemyślana i podyktowana sprawami natury wyższej. Pragnę jej podziękować za wkład pacy i sumienna oraz ciężką prace w RM i PG.


Zarazem gratuluje nominacji dla Wielmożny Severin von Verwaltung za podjecie się tak trudnego zadnia i życzę samych sukcesów w obecnie realizowanej pracy na rzecz KS.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.