Marzec Ludów czyli historia upadku baridajskiej monarchii

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Swego czasu na Festynie Ostatniego Tygodnia Wakacji w Shimontsen premierę miała jedna z ciekawszych, chociaż przez krytyków kinematografii słabo oceniana produkcja filmowa traktująca na temat zmiany ustroju w Baridasie z Monarchii na Republikę. Obiecałem, że po zakończeniu festynu, film zostanie również opublikowany w "baridajskiej prasie". Czyli w Instytucji o nazwie Herold. Specjalnie, żeby utrzymać trochę napięcia nie zdecydowałem się zamieścić na ten temat wzmianki w PDFowej wersji Herolda, pora jednak teraz w końcu, dla osób niezainteresowanych w jakikolwiek sposób FOTami przedstawić produkcję. Przed państwem Marzec Ludów czyli historia upadku baridajskiej monarchii.
Serduszka
7 535,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, ramael, Juliette Altrimenti, Severin Verwaltung-Esteladio, Andrzej Fryderyk, Ola Marcjan-Chojnacka, Cillian Saerucaeg, Piotr Jankowski, Adi Alatristé, Jakub Wiśniowiecki von Sarm, BetelRigSun (Karol von Sarm), Michał Jerzy Potocki, Eugenia von Sarm.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
Fajna praca.
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
Chętnie bym też zobaczył wersję tekstową.
Odpowiedz Permalink
Adi Alatristé
Tak jak już pisałem, świetna praca! Podpiszę się pod komentarzem wyżej, miło byłoby zobaczyć również wersję tekstową. :)
Odpowiedz Permalink
Jakub Wiśniowiecki von Sarm
dobra praca
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Podoba mi się, kreatywnie!
Odpowiedz Permalink
Michał Jerzy Potocki
Wyśmienite. Czekam na więcej.
Odpowiedz Permalink
ramael
Dobra robota! Czekamy na następne epizody z tej serii. :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.