Park Stołeczny, Misza "JK" Korab-Kaku, 12.01.2012 r. o 11:08
Pan Ryszard

szu_1233.jpg
Tym razem udało nam się dorwać Pana Ryszarda.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Ivo Karakachanow
IP drogi Diuku. Weryfikacja oddolna "znam tą osobę na żywo", ale skanom dowodów i kontom bankowym - nie! Kontom premium - nie!:*
Odpowiedz Permalink
Misza "JK" Korab-Kaku
skan jakiegokolwiek dokumentu z zakreśloną większością danych przez zainteresowanego. I to jako jedna z możliwości, z myślą raczej o wygodzie zainteresowanych, a nie jako przymus.

Co do przelewów bankowych, to chodzi o osoby, które już takie przelewy wykonały, a na przykład nie były na zjeździe. To jest jedna z opcji, by objęło to jak najszerszą ilość osób. Jak ktoś wykona go po ew. przyjęciu projektu by się zweryfikować to nikomu to też nie zaszkodzi, tym bardziej, że jest to składka na serwer. W przypadku druczku na poczcie mogę wpisać cokolwiek mogę się nazwać "Jan Kowalski" czy "Bronisław Geremek", więc to byłoby bezsensowne.

Aha - jeśli chodzi o "znam tą osobę na żywo", cały problem polega na tym, że osoba zainteresowana i nawet zweryfikowana - może po prostu blefować we własnym interesie.
Odpowiedz Permalink
Misza "JK" Korab-Kaku
Nawet byłbym za tymi poręczeniami za kogoś. Zostałem przekonany, że to może się odbić czkawką.
Odpowiedz Permalink
Misza "JK" Korab-Kaku
Jeszcze jedno w kwestii skanu części dokumentu, ten zapis nie jest konieczny. W ogóle by się bez niego obeszło. Tylko ta droga alternatywna jest w miarę prosta i szybka. Więc jeśli ktoś chce, to dlaczego nie?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.