Park Stołeczny, Prokrustes, 17.08.2020 r. o 19:03
[Prokrustes] Oświadczenie w sprawie elekcji

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Kierując się dobrze pojętym dobrem wspólnym oraz nadzieją na przyszłe sukcesy Księstwa oraz jego obywateli wycofuję się z książęcej elekcji

Równocześnie oświadczam, że mam w planie ubiegać się o urząd Kanclerza by od tej strony pomóc Księstwu w wychodzeniu z kryzysu i apatii politycznej. Wierzę,że przy poparciu sejmowej większości (o które już od wczorajszego wieczoru zabiegam) stworzę i poprowadzę aktywny rząd blisko współpracujący z nowym Księciem (ktokolwiek nim będzie)

* * * * *

Rzadko udzielamy sobie publicznie poparcia przy okazji wyborów jednak chciałbym również obwieścić, że osobiście w nadchodzącej elekcji poprę Andrzeja Fryderyka. Jeżeli ktoś z obecnych planował zagłosować na mnie a z jakiegoś powodu nie jest mu po drodze z Andrzejem Fryderykiem to serdecznie zapraszam do rozmowy i mam nadzieję, że uda mi się rozwiać wątpliwości.


Udzielając poparcia kieruję się wielokierunkową aktywnością, profesjonalizmem, stabilnością oraz niezwykłym wyważeniem i obiektywizmem które obserwuję w osobie Andrzeja Fryderyka. Podzielam również wiarę, że opowieści o możliwym faworyzowaniu Teutonii są i pozostaną jedynie insynuacją - z resztą główny kontrkandydat też jest z Teutonii.


Nie odmawiam żadnej z wymienionych cech pozostałym pretendentom jednak na przestrzeni ostatnich miesięcy zdecydowanie najwięcej widziałem w (merytorycznej) akcji Andrzeja Fryderyka i mam poczucie, że znam go najlepiej z rzeczonego grona. Uważam, że we wszelkich wyborach powinniśmy brać pod uwagę osiągnięcia i zaangażowanie z ostatniego okresu w pierwszej kolejności a dopiero potem chwałę dni minionych.

* * * * *

Ostatnia deklaracja jaką chcę się podzielić to zapowiedź budowy formalnej partii politycznej o szerokim zasięgu a koncentrującej się wokół idei patriotyzmu, monarchizmu, prodemografizmu oraz aktywizacji życia politycznego. Wkrótce więcej szczegółów ale już zapraszam do współpracy.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: ramael, Gotfryd Slavik de Ruth.
Serduszka
8 350,00 lt
Ten artykuł lubią: Joanna Izabela, Brunon Krasnodębski, Henryk Leszczyński, BetelRigSun (Karol von Sarm), Severin von Verwaltung, Joahim von Ribertrop von Sarm, Orjon von Thorn-Surma, ramael, Andrzej Fryderyk, Albert Jan Maat von Hippogriff, Laurẽt Gedeon I, Guedes de Lima, Alexander Rose, Adrianna Raina Alatristé.
Komentarze
BetelRigSun (Karol von Sarm)
@Zombiakov Ja też mam taki plan (poprzeć @anglov ) :)
Odpowiedz Permalink
Severin von Verwaltung
Trochę szkoda, ale warto docenić patriotyzm.
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
Na razie odpowiem krótko – bardzo serdecznie dziękuję za poparcie mnie w elekcji, chociaż przyznam, że piszę to z niemałym żalem. Uważam, że był Diuk naprawdę godnym kontrkandydatem, z którym z przyjemnością konkurowałbym o książęcą mitrę.

Niemniej życzę powodzenia w drodze politycznej Diuka, w tym w zdobyciu poparcia Sejmu do objęcia urzędu Kanclerza.
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Powodzenia :)
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Szanuję decyzję, aczkolwiek szkoda. Uważam, że im więcej wartościowych kandydatów tym lepiej dla samej elekcji.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Smutna to dla MNIE wiadomość, szkoda że tak wyróżniający się kandydat z takim doświadczeniem zdecydowała się na taki krok. Szanuję wasza decyzję i z całego serca życzę wam powodzenia w waszych planach na przyszłość. Serca nie dam bo nie wypada :(
Permalink
Adrianna Raina Alatristé
Dałem serduszko za chęć stworzenia partii, tego moim zdaniem brakuję w obecnej polityce sarmackiej!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.