Nowy menedżer w SLP

Niedawno dotarły do nas szokujące informacje. Nowy mieszkaniec Księstwa Sarmackiego chce założyć własny klub i spróbować sił w SLP. Początkowe plotki mówiły że przejmie on istniejący klub i poprowadzi go do triumfu jednak jak to bywa w piłce nożnej niczego nie da się przewidzieć i nowy menedżer stworzy od zera własny klub. Myślę że jest to zła informacja dla menedżerów ale dobra dla fanów. Menedżerowie nie znają taktyki nowego klubu i będzie im trudniej go pokonać a kibice będą oglądać kolejne bardziej zadziwiające tematy. Lecz istnieje wiele różnych pytań cz nowy menedżer da sobie radę manie jednak nie znamy odpowiedzi. Wiemy jedno nowy sezon SLP będzie ciekawszy.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Prokrustes.
Serduszka
2 946,00 lt
Ten artykuł lubią: Albert Felimi-Liderski, Joahim von Ribertrop von Sarm, Prokrustes, BetelRigSun (Karol von Sarm), Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
Ech... co do zasady raczej przejmuje się jakiś istniejący klub... zwłaszcza że ostatnio 10 skasowano i raczej chodzi o to, by nie tworzyć nowych.
Odpowiedz Permalink
Albert Felimi-Liderski
Życzę powodzenia i do zobaczenia na boiskach SLP! Mam nadzieję, że przeczytamy jeszcze niejeden artykuł o poczynaniach drużyny.
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Jak sie przejmie odpowiedni klub to łatwiej zacząć z przejętym i kilkoma podstarzałymi gwiazdami ;-)
Powodzenia w SLP i Księstwie.
Odpowiedz Permalink
Adam van der Choheln Gilbert I
@Albert ja pracuję w gazecie hasselandzkiej jako redaktor moim zadaniem jest przede wszystkim redagowanie sportowe więc możesz być pewny następnych artykółów o tej nowej jak i innych drużynach oraz rozgrywkach SLP
Odpowiedz Permalink
Adam van der Choheln Gilbert I
@Zombiakov dziękuję za wsparcie ale proszę też o datcje na autora gdyż jestem nowy i zbieram pieniądze na założenie własnej firmy
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.