Aleksander - Twój poseł

gna2DP43.jpg

Drodzy Sarmaci i Sarmatki oto przed Wami wielkie chwile i zarówno duża odpowiedzialność, gdyż Wy będziecie wybierać pośród nas swoich przedstawicieli do sejmu jak i Księcia który dzierżyć będzie wielkie brzmienie.

Nie będę ukrywał przez ostatni czas byłem mało aktywny w naszym Księstwie. Sprawy realne Londyn itp. Myślę, że to nie skreśla mnie z funkcji jaką bym dzierżył. Dlatego chciałbym ubiegać się o mandat na posła do Sejmu.

Przez lata wspierałem kulturę zarówno w moim samorządzie Królestwie Teutonii jak i w samej Sarmacji. Każdy z Was osobna zna moje dziecko jakie jest Teutońska Filharmonia Królewska. Filharmonia zawsze otwiera drzwi swojego gmachu przy ważnych wydarzeniach w Księstwie.

W swoim życiu pełniłem funkcję :
  1. w Królestwie Teutonii tj. Lord Ekonom czy Dyrektor TFK,
  2. Wicemarszałek w Sejmie KS,
  3. Poseł na Sejm,
  4. Minister Dziedzictwa Narodowego oraz Minister Informacji
  5. licznie reprezentowałem Sarmacje na arenie międzynarodowej jako ambasador.

Jestem osobą sumienną i odpowiedzialną. Liczni z Was mogą to potwierdzić, że powierzone mi zadanie zostało w pełni zrealizowane. Mam doświadczenie zarówno w polityce jak i w prawie.

Chciałbym także poznać „nowe” wg mojego stażu osoby aby poznać ich punkty widzenia. Zawsze w Księstwie potrzebny jest nowy, świeży podmuch powietrza.


Nowa Sarmacja z Silną tradycją!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 633,00 lt
Ten artykuł lubią: Joanna Izabela, Albert Jan Maat von Hippogriff, BetelRigSun (Karol von Sarm), Prokrustes, Brunon Krasnodębski, Alexander Rose, Joahim von Ribertrop von Sarm, Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz, Andrzej Fryderyk, Guedes de Lima.
Komentarze
Prokrustes
Sa jakies konkrtne zmiany ktore jako Posel chcialby Jasnie Wielmozny forsowac ?
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Co kandydat rozumie pod pojęciem "Nowa Sarmacja"?
Odpowiedz Permalink
Aleksander Damian Chojnacki
@GuedesDeLima aby młodzi ludzie nowymi pomysłami tworzyli te Księstwo
Odpowiedz Permalink
Aleksander Damian Chojnacki
@Zombiakov całą starannością będę bronił (mogą tutaj na mnie psy wieszać) Monarchi. Dorastałem w czasach gdzie monarcha był szanowany. Od tego mamy elekcje aby wybierać Księcia mądrze, a nie "wariatów" którzy mogą zniszczyć dzieło naszych rąk. Wywodze się z Monarchistów więc wszystkie ustawy które będą chciały doprowadzić do Republiki będę wetował.
Odpowiedz Permalink
Janusz Zabieraj
Fajnie się kandydat przedstawił, ale programu trochę mało...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.