Oświadczenie w przedmiocie zmanipulowania wyborów 3

Sprawujący urząd Księcia dał w końcu publicznie głos, choć niestety na wypowiedzenie się w Trybunale Koronnym i choć częściowe naprawienie kryzysu który wywołał czasu nie znalazł.

Nieprzypadkowo w oświadczeniu rzeczonego zostały uwypuklone następujące słowa: Nie czuję już nawet wstydu! – istotnie, patrząc na krążące screeny, to tak było od samego początku.

Natomiast, jako że osoby które cenię (a także ja sam) są przedstawiane przez niego jako wrogowie Księstwa i rzekomo rzeczywista przyczyna kryzysu - milczeć nie mogę, a wdawanie się w pyskówki w komentarzach mija się z celem.

Prefektura w związku z zawiadomieniem rozpoczęła czynności wyjaśniające. Wszyscy zostali pouczeni, że rozmowa jest oficjalna. Argumentacja urzędującego jest taka, że gdyby wiedział jak się to skończy, to by się nie przyznał i by problemu nie było. Widać tutaj głębokie niezrozumienie o co wszystkim chodzi.

Domaga się stanowczego wczucia w swoją osobę, aby zobaczyć jak go obecna sytuacja pokrzywdziła. Szkoda, że sam nie chce wczuć się we wszystkie osoby, który dowiedziały się że zostały oszukane. Dowiedziały się jak naprawdę wyglądała zabawa pod jego przewodnictwem, a w szczególności, że uczciwe wybory były fikcją. Może wtedy zrozumiałby dlaczego tyle osób żąda jego odwołania – i jak to się stało, że dotychczasowi, odwieczni wrogowie nagle się zjednoczyli.

Wreszcie, w jednym z komentarzy pojawia się chyba rzeczywista motywacja zajmującego urząd Księcia: muszę przyznać, że znasz się lepiej na zagrywkach. Nie wiem o jakie zagrywki chodzi, gdyż do czasu jak to wszystko wybiło bawiłem się spokojnie w reformę fiskalną – natomiast jasno z tej wypowiedzi wynika jedno. W ocenie zajmującego urząd, to że nie umieli wygrać uczciwie samo w sobie czyni popełniane oszustwa słusznymi.

Zarzucane mi jest także niebywałe chamstwo, które polegać ma na: określaniu zajmującego urząd mianem Pana Filipa (doprawdy, straszliwa potwarz), czy też Filipka (notabene na forum Dreamlandu, gdzie wrzucenie zdjęć fujar nie jest niczym nadzwyczajnym), tchórza (doprawdy kilkudniowe ukrywanie się w innych mikronacjach świadczy o wielkiej odwadze), czy też określanie całego jego rodu mianem szaleńców i zakompleksionych gówniarzy.

Doprawdy, w kontekście tego co wyszło i wychodzi jest to wyraz niebywałego braku obycia i trudno sobie wyobrazić bardziej obraźliwe słowa. Mój wniosek, o to żeby Filip I Gryf sam wydał wyrok w tej sprawie jest w pełni poważny. Dzięki temu, nie będzie mógł nikt twierdzić, że uniewinniono mnie po znajomości. @JanuszekvHP – jeśli masz dość odwagi to podejmij rękawicę i sam rozsądź w tej sprawie – jako dobry Książę wszystkim Sarmatów, którym podobno jesteś.

Jednocześnie – wobec faktu, że już wielokrotnie w narracji progryfiej przewija się wątek, jakoby w tym wszystkich chodzić miało wyłącznie o to, że chcę zostać Księciem – zmuszony jestem wydać oficjalne oświadczenie.

Nie zamierzam startować w wolnej elekcji. Tak samo nie zamierzałem tego robić kilka dni temu – zresztą tak też odpowiadałem osobom, które mnie do tego na przestrzeni minionych dni namawiały.

Cała moja obecna działalność ma wyłącznie jeden cel – usunięcie z kluczowych stanowisk osób, które za nic mają zasady wypracowane przez kilkanaście lat istnienia naszej społeczności. Satysfakcję da mi samo to, że dzięki mnie zabawa będzie miała znowu sens.
Dotacje
2 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: ramael.
Serduszka
4 335,00 lt
Ten artykuł lubią: Joanna Izabela, Grzegorz T. J. Czartoryski, ramael, Brunon Krasnodębski, Henryk Leszczyński, Joahim von Ribertrop von Sarm, Alexander Rose, BetelRigSun (Karol von Sarm).
Komentarze
Filip I Gryf
I dalej swoje - byłbym naiwny, gdyby było inaczej. ;-)

Ale na szczęście dopiąłeś swego.
Odpowiedz Permalink
Wojciech Hergemon
W artykułach oznaczenia nie działają, więc fragment z oznaczeniem:

Mój wniosek, o to żeby Filip I Gryf sam wydał wyrok w tej sprawie jest w pełni poważny. Dzięki temu, nie będzie mógł nikt twierdzić, że uniewinniono mnie po znajomości. @JanuszekvHP – jeśli masz dość odwagi to podejmij rękawicę i sam rozsądź w tej sprawie – jako dobry Książę wszystkim Sarmatów, którym podobno jesteś.
Odpowiedz Permalink
Wojciech Hergemon
@JanuszekvHP Cóż, serio mógłbyś się zastanowić jak to się stało, że osoby które darzą się nawzajem zbieraną od lat głęboką niechęcią zjednoczyły się i stanęły przeciwko twojemu panowaniu.
Odpowiedz Permalink
Felix Polon von Sarm
Kiedy czwarty odcinek?
Odpowiedz Permalink
Wojciech Hergemon
@FelixPolon Jest już zbędny. Będzie tylko oryginalna trylogia.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.