Czas Apokalipsy

rWnt15Uy.png
uvP72Dui.png
[1] I oto powiedział do mnie głos podobny do tysiąca kaszlnięć:
<<Chodź, ukażę ci los Wielkiego Ekorzyna, z którym niepowagi dopuścił się Antyksiążę, a mieszkańcy upili się winem ich niepowag>>

[2] I zaniósł mnie w stanie zachwycenia na Zachód, gdzie ujrzałem Impotencję, siedzącą na Smoku, pełnym imion bluźnierczych, a Impotencja miała ślady po 5 rogach, i kilka odnóg, ale nie miała określonego kształtu. [3]Impotencja odziana była w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, a w ręku złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swych niepowag. [4]A na jej czole wypisane << Wielki Ekorzyn. Macierz niepowag i obrzydliwości mikroświata >> I ujrzałem Impotencję pijaną krwią diuków, a widząc ją bardzo się zdumiałem.

[5] Jeden z czterech diuków rzekł do mnie: <<Czemu się zdumiałeś? Zdumieją się mieszkańcy mikroświata, których sprawy nie zostaną rozpatrzone pozytywnie. Impotencja, którą widziałeś będzie walczyć z Senatem, ale Senat ją zwycięży, a także ci co z nim są.

Apokalipsa Piotra [8,1:11,5]

Oto słowo Powagi △
rWnt15Uy.png
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: ramael.
Serduszka
3 500,00 lt
Ten artykuł lubią: Orjon von Thorn-Surma, Joahim von Ribertrop von Sarm, ramael, Grzegorz T. J. Czartoryski, Guedes de Lima, BetelRigSun (Karol von Sarm), Juliette Alatriste.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.