Hans Media, Krzysztof Hans Arped-Winnicki, 30.06.2020 r. o 19:40
Kronika 30/06/2020 nr. 23

9a6KYlmL.jpg
Czołówka (grafika) : https://youtu.be/arZJASTA7Ys
Wydanie nr. 23 z 30 czerwca 2020 roku.
1. Stopka Redakcyjna:
Pora na kolejne wydanie Kroniki. W tym numerze relacja z konferencji prasowej zapowiadającej start Stowarzyszenia "Nova" i Sojuszu Centrowo-Demokratycznego w Konfederacji Sclavinii i Księstwie Sarmacji.

2. Sclavinia:   Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny w Konfederacji Sclavinii i Księstwie Sarmacji od 1 lipca![/b]
Poznajcie Stowarzyszenie "Nova" i Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne
nDSU5va1.png

Po szczegółach dotyczących personaliów Stowarzyszenie "Nova" i tworzona przez nią partia o nazwie Stronnictwo Centrowo-Demokratyczne ujawnia detale dotyczące swojej działalności.


Na specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej w Jastrzębcu Krzysztof Hans podał pierwsze informacje na temat utworzonego Stowarzyszenia "Nova" którego to jest Prezesem:
Ma to być teraz miejsce spotkania się różnego patrzenia się na świat i wspólnych poglądów. 35 procent członków partii ma stanowić pogląd prawicowy i drugie 35 procent pogląd lewicowy. Dodatkowo też po 15 procent będą miały struktury feministyczne i młodzieżowe ale one działać będą na poziomie think thanków. Wszyscy oni mają tworzyć wspólną partie oraz docelowo inne wspólne projekty.

UgyLAIn.jpg
W odpowiedzi na pytania innych dziennikarzy dotyczących powiązania instytucji z Hans Media także zarządzanych przez Krzysztofa Hansa rzeczniczka prasowa stowarzyszenia po stronie mediów tradycyjnych Ida Krasewska odpowiedziała że pytanie jest na miejscu gdyż Hans Media (wydające między innymi "Kronikę" oraz prowadzące na terenie Sarmacji ogólnokrajowa i zarazem regionalną Telewizję Korona, nowopowstałą informacyjną (z elementami tabloidu) stacje Korona24 rozgłośnie MIR FM, Klasika FM, Earth FM, Talk FM oraz mające udziały (od 15 do 25 procent) w innych sarmackich mediach takich jak jak Radio 6, Disco Radio, Chilli FM, Sarmacja/Trizondal FM, Tele 2, Star TV, TV Zone, TV Sclavinia, Express TV, Kanał 5 czy Tekekanał) jest powiązane z projektem chociażby od strony projektu gdyż tworzą go w większości dziennikarze tej firmy. Sama wspomniana pani rzecznik pracuje zresztą jako dziennikarka i prezenterka w Telewizji Korona i MIR FM oraz jest rzeczniczką Hans Media ds. radia i telewizji.
583lKS2.jpg
Podobnie jest zresztą z wiceprezes Aleksandrą Jasnewską która to pracuje w tych samych mediach między innymi od strony ogólnosarmackiej jako reporterka lifestylowa, prezenterka pogody czy prowadząca koncerty.
- Prowadzę również serwisy informacyjne w Eldorackim oddziale Telewizji Korona więc wiem jakie są wieści z regionu i kraju. Stąd jak i z prywatnego zainteresowania się polityką zgodziłam się zostać wiceprezeską nowego projektu - mówiła Jasnewska.
Przedstawiciele mówi że nowa praca którą to będą łączyć z dziennikarskimi obowiązkami ruszy na dobre od 1 lipca a od 1 września Stowarzyszenie "Nova" ma dostać własną siedzibę. Póki co wynajmie ona miejsce w siedzibie Hans Media.

ejFMCD5.jpg
Jedna z wiceprezesek partii Edyta Głębka zapowiedziała że nawet jeżeli czasem o "Novej" nie będą ukazywać się wpisy nie będzie to znaczyć że stowarzyszenie nie będzie nic robić. Wprost przeciwnie - jego praca będzie prowadzona na wysokich obrotach przez cały zespół stowarzyszenia pełniącego też rolę redakcji dla mediów spółki Hans Media.

sZ1qQTM.jpg
Kolejna z wiceprezesek partii Tamara Starska dodaje tutaj że:
SCD będzie nie tylko partią ale również klubem myśli polityczno-społecznej jednak z elementami  pozwalającymi na start w wyborach - przez to funkcjonowanie partii będzie na razie ograniczone do potrzebnego minimum w przeciwieństwie do stowarzyszenia.  Najbardziej widocznymi w kreowaniu opinii będzie tylko zarząd a w miarę możliwości także specjaliści tematycznii, działacze młodzieżówki i stowarzyszenia wspierającego oraz w razie potrzeby także pozostali działacze choć ci co się do nas zapiszą będą mogli udzielać się wcześniej. Opinie w drodze autonomii także przedstawiał nasz Prezes Krzysztof Hans.

efEEvmU.jpg
Jeżeli chodzi o przyjmowanie nowych członków to jak poinformowała Sekretarz Generalna Stowarzyszenia "Nova" Zuzanna Alman rozpocznie się ono z początkiem lipca wraz ze startem Sojuszu Centrowo-Demokratyczną a więc stricle sclavińskiej partii politycznej której to program opiera się na analizie i wyrażaniu się na temat inicjatyw w regionie i kraju choć mocnym postulatem jest rozwój kulturalny i społeczny Konfederacji Sclavinii oraz pełne odejście od idei Ostatecznej Krucjaty która to było obiecywane przez rządzących.

a5ZrsoM.png
Przedstawiciele "Novej" zapowiedzieli że wyślą swoich obserwatorów do Sejmu Księstwa Sarmacji, na Dwór Książęcy oraz do Rady Sclavinii gdzie zresztą te stowarzyszenie jak i powstające przy nim SCD reprezentować będzie Prezes Krzysztof Hans. W samej Radzie Sclavinii działacze wspomnianych jednostek chcą budować silną opozycje dla działań Gubernatora Sclavinii Ludwika Tomovic'a który ze zdecydowaną większością 75% wygrał wybory samorządowe.
vZjCNnn.jpg
Działania obserwatorskie nadzorować będzie najmłodsza wiceprezes "Novej" i "SCD" Roksana Świątek która też sama będzie obok wspomnianej funkcji pełnić funkcje obserwatora. Jak wspominała na konferencji prasowej obowiązkiem opozycji jest patrzeć władzy na ręce i "Nova" a wraz z nią także SCD ma zamiar z tego obowiązku.

RhSL2xj.jpg
Dodatkowo rzeczniczka prasowa dedykowana internetowi Tatiana Roksa zapowiedziała że tworzone przez nią artykuły będą publikowane zarówno na Forum Centralnym jak i w "Kronice" a będą one przesyłane Krzysztofowi Hansowi który będzie je publikował. Analogicznie będzie z notatkami członków jak i samego stowarzyszenia z social media - tymi zajmie się rzecznik opiekująca się social mediami Anna Cystka.

aRx4aZq.jpg
Natalia Jakowska czyli specjalistka "Novej" do spraw mediów i obywatelskiej inwencji twórczej wspomniała że "Nova" będzie wspierać media i wszystko inne co tworzą obywatele. Jak wspomniała to nie tylko że pochodzi ona ze środowiska dziennikarskiego ale też dlatego że to obywatele poprzez aktywność mają te moc zwaną pomysłami która to może pomóc rozwijać Księstwo Sarmacji jak i Konfederacje Sclavinii wszędzie tam gdzie nie było to możliwe.

ubg2bg2.jpg
Nicola Stanec - Rabecka reprezentująca towarzyszącą nowemu projektowi młodzieżówkę poinformowała że "Nova" popierać będzie nowoczesną i otwartą dla młodych zarówno Sclavinie jak i Sarmacje.
- Młodzieżówka "Novej" i SCD zwracać będzie uwagę zarówno swojej centrali jak i rządzącym że zarówno nasz region jak i kraj to nie tylko ludzie będący tu od lat ale i ci młodzi którzy też chcą kształtować swoją dużą i małą ojczyznę. My to im umożliwimy - mówi Stanec-Rabecka z Nova Plus

1st7hTW.jpg
Zgadza się z nią też Agnieszka Skowitnicka z "Nova 2" czyli kobiecego stowarzyszenia wspierającego:
Trzon naszych jednostek tworzą kobiety ponieważ chcemy dodać żeński pierwiastek do polityki kierowanej w dużym stopniu przez panów. Są też panowie jak na przykład Prezes Krzysztof Hans którzy to pomogą nam wyjść w świat z naszymi postulatami - wspomina Skowitnicka

wrz6Noh.jpg
Te słowa potwierdza też Agnieszka Skorzytnicka która to jest nie tylko zastępcą rzeczników ale też jedną z osób odpowiedzialnych za wspólne działania jednostek.
Choć dzielić się będziemy na trzy części to działać będziemy wspólnie dla dobra Sclavinii i Sarmacji obserwując uważnie to co się w nich dzieje dając też swoje opinie na ten temat - wspomina Skorzytnicka

42xVzyu.jpg
Według politologów działalność SCD jest chaotyczna, ale może na dłuższą metę przynieść zwycięstwo. Tworzy się medium propagandowe, które może dotrzeć do szerszej publiczności. Mogą być popularni w mediach internecie i przez to zaistnieć w masowej świadomości co zaś może pomóc tworzącemu się właśnie ruchowi społecznemu. - mówi Joanna Świdnik, współpracująca z "Novą" młoda politolog z Grodziska.

3. Od redakcji: Kilka słów na koniec.
Tymi informacjami kończymy kolejne, tym razem specjalne wydanie Kroniki. Jak zawsze zachęcamy tutaj w imieniu nas i naszego wydawnictwa "Hans Media" do przysyłania własnych propozycji artykułów na prywatną wiadomość do wydawcy gazety. W przypadku ciekawych artykułów jest bowiem planowana nagroda pieniężna.
Tymczasem dziękujemy serdecznie za uwagę. Do przeczytania wkrótce!

Krzysztof Hans i .... - mówimy jak jest
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 828,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm.
Komentarze
Kuba Hogh-Sedrovski
Za dużo płci brzydszej :)
Odpowiedz Permalink
Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski
Czyli każde wydanie Kroniki będzie specjalne od tej pory? :D
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
@czartoryski Raczej nie.
Odpowiedz Permalink
Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski
@KrzysztofHans to radziłbym usunięcie z pożegnanie ...tym razem specjalne wydanie Kroniki, bo to może zmylić :P
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
@czartoryski Słuszna uwaga.
Odpowiedz Permalink
GdL
Tęsknię trochę za rywalizacją pomiędzy partiami na terenie Sclavinii i ścierającymi się wizjami co do Jej kształtu.
Odpowiedz Permalink
Artur Jarowit
jak w agencji towarzyskiej
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Żadne zdjęcie nie przemawia do mnie na 100%, autor musi się bardziej postarać... Może gdyby zdjęcia były robione na plaży? Nudystów?
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans Arped-Winnicki
@AJPiastowski Tylko jak.
Odpowiedz Permalink
GdL
@KrzysztofHans z ukrycia! Myślę, że @AJPiastowski potwierdzi. ;-)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Drony ostatnio popularne.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.