Otwarcie portu w Wedli - pilot po uroczystości

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Szanowni państwo, już niedługo odbędzie się uroczystość otwarcie portu morskiego w Wedli. Po wzorowym przeprowadzeniu inwestycji czekał on na dogodny termin, aby w końcu zostać otwartym. Ten dzień nadchodzi już wielkimi krokami, bo będzie to najbliższa sobota - 6 czerwca, o godzinie 19:00. W związku z tym przygotowaliśmy dla was szereg atrakcji, które z pewnością zainteresują niejednego powsinogę. Szykuje się całkiem duża uroczystość, w trakcie której mam nadzieję wystąpi wiele, interesujących osób.

Najbliższe wydarzenie zostanie zainaugurowane symbolicznym przecięciem wstęgi oraz przemówieniem włodarza Wedli, po czym nastąpi czas na wystąpienia gości, którzy w tym czasie zdecydują się przemówić do nas z mównicy. Równolegle otwarty będzie bufet oraz sala balowa, na której dźwiękami muzyki klasycznej będzie raczył nas lokalny zespół "Łupinek". Z pewnością nie zabraknie pysznych przekąsek oraz suto zagospodarowanego baru.

Po przemówieniach gości zostanie zaprezentowany pokaz żeglarski. Początkowo, miał być on przygotowany przez Książęce Siły Zbrojne, niestety jednak ostatecznie nic z tego nie wyjdzie. Pomimo to spróbujemy jeszcze raz i może jednak coś z tego będzie. Po pokazie część floty zostanie przy brzegu i przy asyście specjalistów będzie można wykonać sobie zdjęcie na pokładzie, przy sterze lub innych ciekawych miejscach.

Na koniec podsumowany zostanie towarzyszący wydarzeniu turniej wędkarski, o którym więcej dowiecie się już jutro, w dedykowanym wątku na forum! Wyczekujcie informacji na lokalnym ćwirku!

Zapamiętaj - Wedla, 6 czerwca, godzina 19. Nie może ciebie zabraknąć!

26Y5Yqrf.png
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf, Gotfryd Slavik de Ruth, Juliette Alatriste.
Serduszka
10 691,00 lt
Ten artykuł lubią: Filip I Gryf, Alexander Rose, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Artur Jarowit, Wojciech Hergemon, Gotfryd Slavik de Ruth, Albert Jan Maat von Hippogriff, Bartosz von Thorn-Janiczek, Felix Polon von Sarm, Eugeniusz Maat, Joanna Izabela, Joahim von Ribertrop von Sarm, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Guedes de Lima, Oktawian Jacek Osielecki, Juliette Alatriste, Adam Jerzy Piastowski, Adrianna Raina Alatristé, Patryk Adam h Grzymała, Piotr vel Bocian.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
ZAPAMIĘTANE!
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Nareszcie. :)
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Aż jeszcze może sie załapę... ;-)
Odpowiedz Permalink
Patryk Adam h Grzymała
Pyszne przekąski oraz suto wyposażony bar. To przeważyło ;)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.