Oskarżenie Crisa! - czy pójdzie siedzieć?

Witam serdecznie obywatelów

Jak już wiadomo zostałem oskarżony o coś czego tak naprawde nie rozumiem, może powiniem na samym początku mojej przygody przedstawić wszystkim to że mam 35 lat i od 20lat mieszkam poza polską także większość mojego życia spędziłem posługując się innym językiem a więc moja pisownia jest oczywiście nie poprawna i moje słowa mogą być zle zinterpretowane przez innych obywateli, stąd być może wczorajsze oskarżenie – wręcz przeciwnie zostałem nawet obrażony za moją pisownie z błędami.

Owszem mój bład ale nie spodziewałem się że spotkam się z taką ocena i krytyką tylko dlatego że ktoś mieszka na obczyżnie!

Chciałbym aby Trybunał Koronny wziął to pod uwage.

Nadal utrzymuje chęć rozwoju Vienbien tak jak objecałem i na przyszłość będę bardziej uważał komu zlecam prace.

Nie mnie oceniać czy złamałem prawo czy też nie ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć że z mojej strony nic złego nie było zamierzone.

Jeśli zostane ukarany przyjmę to z pokorą przeprosze, podam się do dymisji ze stanowiska Lorda Namiestnika (w sumie już nie muszę bo mnie zawiesili) przekaże wszsytkie moje srodki jakie posiadam na jakąś fundacje w Sarmacji oraz się wymelduje ponieważ nic tu po mnie nie znam poprawnie jezyka polskiego niestety.
A prywatnie będę pomagał tym co we mnie i mój plan uwierzyli, bo Sarmacja po tylu latach zasluguje na powiew nowości.

Lecz jeżeli jednak sprawe wygram to podwijamy rękawy i pracujemy dalej ciężko.
Zaprosze znanego mi artyste popowego o zaspiewanie w naszej telewizji na kanale VIEN TV tak aby zapomnieć o tej nie miłej sytuacji.

Będę się domagał dowodów bardziej wiarygodnych czyli że to ja osobiście Cris Menago, email: crismenago@gmail.com, numer na discord #3079 oraz mój awatar jest wszedzie taki sam! Ze to wlasnie z tego profilu zostało opisane i zadeklarowane to o co mnie oskarżono! Dla mnie jakis screen czy tez zwykły obrazek w JPEG z wyrwanym tekstem z kontekstu nie jest żadnym dowodem dla programisty i grafika zrobienie takiego obrazka to jest minuta pracy.

Dodając jeszcze że po drugiej stronie oskarżenia mamy programiste który jest od 3 dni tutaj i na siłę każdemu chce na dobre i mało tego działa sam oraz czyma w tajemnicy że ma swój projekt ale w moich żyłach nie płynie ubecka krew i nie mnie jest szpiegować dla kariery, dlatego nie poruszam tego tematu.

Taraz pisze z realnego życia jako Krystian nie jako Cris w Sarmacji!

Prowadze w realu 4 biznesy, mam rodzine duzo pracy i Sarmacjia była dla mnie odskocznia od tego pedu, chcialem wirtualnie stworzyc prawdziwa wyspe na wzor tego co zrobie w realu bo planuje w rzeczywistosci kupic wyspe i emeryturke tam spedzic. Nie chcialem zaszkodzic Sarmacji ani Krolestwu Hasseland – pojawil się jakis ubek którego nie będę tolerowal i probuje się tu pokazac – bo szlachta chce zosatc może najlepiej już jutro! Nawet na discord wczoraj już herby pokazywal swoje – kochani opamietajcie się.

Z poważaniem
Były Lord Namiestnik
Chief Executive Officer UDM
Cris Menago
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 373,00 lt
Ten artykuł lubią: Ursus I Wielki von Sarm, Albert Jan Maat von Hippogriff, Felix Polon von Sarm, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Artur Jarowit, BetelRigSun (Karol von Sarm).
Komentarze
Arsacjusz Basenik
Pani @CarmenLaurent : mogę również przekazać screeny wiadomości prywatnych z Poczty Konnej oraz z Discorda, gdzie mam dowody, że to ta sama osoba.
Odpowiedz Permalink
Arsacjusz Basenik
@Kontik przepraszam, WKM.
Odpowiedz Permalink
Wojciech Hergemon
Nie pójdzie siedzieć, czasy kiedy za takie dupsy dawali odsiadkę dawno minęły.
Odpowiedz Permalink
Arsacjusz Basenik
Screeny zostały przekazane prefekturze.
Odpowiedz Permalink
Ursus I Wielki von Sarm
@Kontik wież że o tym wszyscy wiedzą
Odpowiedz Permalink
GdL
Zamiast marnować czas na przepychanie się kto ma rację, proponuję koncentrować aktywność na wartościowych projektach. Prefektura rozstrzygnie wszystko w swoim czasie.
Odpowiedz Permalink
Artur Jarowit
Zastanawiam się za co miałbyś siedzieć.
Odpowiedz Permalink
Arsacjusz Basenik
Za chęć oderwania Vienbien od KS. Mogę go również oskarżyć o znieważenie oraz pomawianie.
CL
Jeżeli chcesz to pomawianie innej osoby o takie postępowanie lub właściwości, które mogą ją poniżyć w oczach opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego do określonej działalności, stanowiska lub zawodu, jest karalne
Odpowiedz Permalink
Ursus I Wielki von Sarm
TO BYŁ ŻĄRT W LUŹNEJ ROZMOWIE
Odpowiedz Permalink
Artur Jarowit
Sama chęć, nie jest przestępstwem.
Odpowiedz Permalink
Jakub Wiśniowiecki von Sarm
http://img.sarmacja.org/thumbs/550/88805J94.png
Nie ma tutaj jasno powiedziane że oderwą Vienbien.
Może chodziło im o to żeby stworzyć własną mikronację?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.