Obwieszczenie Książęcej Komnaty Kontroli

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Ogłoszenie specjalne Książęcej Komnaty Kontroli

W związku z panującą w Sarmacji epidemią mitrawirusa, Książęca Komnata Kontroli wzywa wszystkich obywateli do zastosowania się do następujących środków mitygacji:

1. POZOSTAŃCIE W SWOICH ZAMKACH
Mitrawirus roznosi się w pomieszczeniach zamkniętych, dlatego na ten trudny czas KKK zaleca pozostanie w pałacu lub zamku i powstrzymanie się od spotkań towarzyskich. Rozumiemy że to bardzo trudny czas, zwłaszcza dla wielu posiadaczy niewielkich domów; według naszych analiz mediana powierzchni zamku i pałacu w roku 2019 była najniższa w historii pomiarów i wyniosła zaledwie 3880 mkw. Warto jednak ponieść taką okresową ofiarę.

2. UNIKAJCIE POWOZÓW
Jeśli musicie się przemieszczać, unikajcie powozów, dorożek i lektyk. Są za małe i za ciasne, stwarzają niebezpieczeństwo transmisji wirusa od przedstawicieli stanów niższych - woźniców i tragarzy. W tych trudnych dniach zalecamy korzystanie z prywatnych odrzutowców. Jeśli nie masz prywatnego odrzutowca - użyj helikoptera, owijając starannie pilota folią spożywczą.

3. CZASOWO ZREZYGNUJCIE Z GWAŁCENIA DWÓREK
Mitrawirus przenosi się drogą kropelkową. Należy zatem unikać współżycia płciowego. W szczególności unikamy kontaktów z przedstawicielami klasy niższej. KKK zaleca powstrzymanie się od tradycyjnych gwałtów na dwórkach. Posłuszeństwo można wymuszać, a międzyklasowe upokorzenia wymierzać zachowując zasady social distancingu; rekomendowanym przez nas środkiem jest chłosta długim bykowcem, z zachowaniem odległości 1,5 metra od ofiary.

PAMIĘTAJ! POZOSTAJĄC W PAŁACU RATUJESZ ŻYCIE!

(-)
Michaś Elżbieta II
Prezes KKK
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Piotr II Grzegorz, Filip I Gryf.
Serduszka
9 205,00 lt
Ten artykuł lubią: Santiago Vilarte von Hippogriff, Alexander Rose, Piotr II Grzegorz, Helwetyk Romański, Piotr vel Bocian, Felix Polon von Sarm, GdL, Filip I Gryf, Henryk Leszczyński, Joahim von Ribertrop von Sarm, ramael, Adam Jerzy Piastowski, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini.
Komentarze
Santiago Vilarte von Hippogriff
Zaradzimy temu, wnosząc do Sejmu ustawę o likwidacji mitrawirusa. W przygotowaniu także ustawa o likwidacji biedy i wprowadzeniu powszechnego dobrobytu
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
@SantiVilarte absolutnie nie wolno likwidować biedy!!! kto będzie nam w zamkach czyścił kible, jak się wszyscy wzbogacą? bogactwo ma sens tylko na tle biedy; w morzu złota tonie i blaknie
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Wanda daje talenty. A jak ktoś je trwoni, to musi być biedny.
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Piszę oczywiście o szlachcie. Motłoch musi znać swoje miejsce. Co to by było jakby nagle jakiś świniopas był bogatszy od baroneta.

Czasem warto nawet jednego z drugim z motłochu indygenować, tylko później trzeba pamiętać, żeby trzymać na dystans. Jak się wżeni w drobną szlachtę nuworysz, to za 3-4 pokolenia można nawet takiego wpuścić na salon, na cygaro zaprosić. Tylko uważać na srebrną zastawę. Może taki być naczelnikiem poczty na przykład.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
@piotrIIgrzegorz baronet jest tytułem wsiowym. my jesteśmy podlordami.
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
@SantiVilarte Jestem jak najbardziej za zakazem rozprzestrzeniania się mitrawirusa i popieram ustawę o likwidacji mitrawirusa. Niech ma za swoje:)

Co do likwidacji biedy, to widzę, że przeciwnikami tegoż są osoby, które do czynienia z biedą nigdy nie miały (nie licząc oczywiście spotkań ze wspomnianymi dwórkami) :)
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Jak to nie miały? W zeszłym roku chciałem sobie kupić scholandische motoren werke i helikopter a kupiłem tylko SMW i udział w awinetce w tajmszeringu. Helloł!
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
*awionetce
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Boże, ile obostrzeń. Co ja będę robił. ;-)
Odpowiedz Permalink
Santiago Vilarte von Hippogriff
@JanuszekvHP to wyzwanie, wprowadzimy jeszcze lepsze
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
@JanuszekvHP będzie WKM strzelać do poddanych ;)
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
@joahimvonribertrop to w ramach akcji likwidacji biedoty?
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Dobrze, że w punkcie trzecim nie ma nic o kozach, Baridajczycy będą mogli spać spokojnie.
Odpowiedz Permalink
GdL
A czy od punkt 3 są jakieś odstępstwa?
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
@GuedesDeLima jak zauwazyl powyzej @AJPiastowski mozna z kozami!
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
Proponuję przenieść pewne wzorce z (nieistniejącego) reala, gdzie w pewnym (nieistniejącym) kraju okadza się miejsca publiczne pogankiem rutowatym https://pl.wikipedia.org/wiki/Poganek_rutowaty
Ja jestem przekonany, że mitrawirus działa szczególnie: jest niebezpieczny w miejscach otwartych, gdzie wieje wiatr. Dlatego trzeba okadzać, tylko może czymś innym? Przebywanie w pomieszczeniach zamkniętych jest natomiast gwarancją zdrowia.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.