SLP Pierwsza Klasa: Po pierwszych meczach rewanżowych.

Witajcie fani kopanej!

N
a całym v-świecie szaleje wirus realiozy zwany WisiMiTo-19. Wszyscy, w tym również zawodnicy zmuszeni są do utrzymania odstępów minimum 2 metrów przez co treningi i mecze wyglądają przekomicznie:
0Al40taQ.jpg

A
co się dzieje na naszym podwórku? W Pierwszej Klasie będącą jednocześnie zapleczem dla najwyższej klasy rozgrywkowej Sarmackiej ligi Piłkarskiej sytuacja zrobiła się arcyciekawa. Mamy bowiem trzy grupy zespołów.
Pierwsza grupa to ci, którzy walczą o awans. Słowo walczą jest tu jak najbardziej na miejscu albowiem miejsc premiowanych awansem jest trzy a walczących czterech. Czyli jednemu się nie uda. Po 10 kolejkach Grabarnia i Kumkwaty mają po 25 punktów i są bliższe awansowi ale Lotos i Osadzeni z 21 punktami na kontach depczą im po piętach i na pewno nie odpuszczą.

654puh1r.jpg

D
rugą grupę - równie waleczną tworzą zespoły których celem jest utrzymanie się. I tu również mamy cztery zespoły i również tu trzem zespołom się ta sztuka uda. FC Grodzisk mający 12 punktów wcale nie może być pewien utrzymania tak samo jak Anioły Grodzisk z 11 punktami gdyż Powaga Czarnolas i Republikanie Melena mają po 10 punktów na swych kontach. Najciekawsze jest to, że FC Grodzisk gra bez trenera!

2t9qzZk6.jpg

T
rzecią grupę zespołów stanowi dwóch outsiderów mających w tym sezonie rolę chłopców do bicia. Obydwa zespoły pozbawione trenera: Piraci z Tropicany oraz Eadan Port Eagle. Ci pierwsi jeśli znajdą trenera to jeszcze mają potencjał do włączenia się do walki o utrzymanie a ci drudzy to już raczej permanentna czerwona latarnia ligi.


570XhvrI.jpg

T
y również możesz jeszcze poczuć emocje płynące z prowadzenia drużyny w Sarmackiej Lidze Piłkarskiej. Wystarczy zarejestrować się w systemie i znaleźć ligę SLP. Można to zrobić klikając w link: SLP w XpertEleven
Bez obaw. X11 choć oferuje sporo funkcji to pozostali trenerzy bardzo chętnie dzielą się wskazówkami jak grać, jak ustawić taktykę, na co zwrócić uwagę.
Można podpytać tu przez Konną, w X11 przez wiadomość albo na czacie SLP w X11! Poza tym są w Sarmacji samouczki, które pozwolą na wdrożenie się w rolę trenera.
Zapraszam!

LV8bQK86.jpg

Pozdrawiam
vhris
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Henryk Leszczyński.
Serduszka
6 848,00 lt
Ten artykuł lubią: Kuba Hogh-Sedrovski, Henryk Leszczyński, Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan, Alexander Rose, Albert Felimi-Liderski, Joahim von Ribertrop von Sarm, Timan Demollari, Felix Polon von Sarm, Piotr vel Bocian.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
Dobry artykuł!
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Cieszę się, że z opisami schodzimy na niższe ligi:)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
@Bocian - nie zawsze jest czas. A jeszcze v-mundial trwa :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.