Prosto ze Stajni 2
Seria wydawnicza: Prosto ze Stajni

Witam Szanowni Państwo w drugim numerze serii „Prosto ze Stajni”. Dzsiaj będziemy omawiać konie JKM Filipa I Gryfa. Książę posiada w swojej stajni dwa piękne wierzchowce, które z pewnością przyciągną wzrok wielu sympatyków wyścigów konnych, bo przecież nie długo otwarcie Auterrskiego Toru Wyścigów Konnych... A więc zaczynajmy!

Jego Książęca Mość Filip I Gryf

Jego Książęcej Mości Filipa I Gryfa nie trzeba nikomu przedstawiać, nasz książę z pochodzenia Baridajczyk jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Samo imię Filip oznacza „kochający konie” i zostało przyjęte nie przypadkowo... Książę posiada w swojej stajni dwa konie, oba rasy úr Aokkrúmak. Jedną klacz i jednego ogiera.


Griffus
Griffus to piękny koń. Nazwany na cześć mitycznego zwierzęcia gryfa z pewnością będzie osiągał wysokie loty... znaczy się wysokie lokaty. Klacz ma piękne kare umaszczenie pod którym skrywają się silne, lecz młode jeszcze mięśnie. Wierzchowiec ma dopiero rok, ale widać u niego już zadatki na bycie super gwiazdą wyścigów konnych. Z pewnością będzie on jednym z najlepszych przedstawicieli rasy czystej krwi baridajskiej.

Zdjęcie
1n95xo8H.jpg
Griffus - úre Aokkrúmak - 1 rok - KlaczPrinceps
Princeps – ogier Jego Książęcej Mości. Wierzchowiec rasy czystej krwi baridajskiej z pewnością zrobi furrorę na Auterrskim Torze. Jest to piękny dwulatek o umaszczeniu bułanym. Każdy fan wyścigów chciałby mieć takiego konia.

Zdjęcie
0y2kMpxM.jpg
Princeps - úre Aokkrúmak - 2 lata - Ogier


To tyle Szanowni na dzisiaj. W najbliższych dniach proszę się spodziewać informacji o Uroczystym Otwarciu Auterrskiego Toru Wyścigów Konnych. Śledźcie gazetę ATWK.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Gotfryd Slavik de Ruth, Filip I Gryf.
Serduszka
5 939,00 lt
Ten artykuł lubią: Gotfryd Slavik de Ruth, Joahim von Ribertrop von Sarm, Filip I Gryf, Adam Jerzy Piastowski, Alexander Rose, Piotr vel Bocian, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Julian Fer at Atera, Bartosz Krasnal.
Komentarze
Eugeniusz Maat von Hippogriff
http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=503&t=29573 - tutaj, jeśli ktoś chce można dopisać swojego konia
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Kolejny konkurent, z którym moje konie będą się mierzyć :)
Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Konkurentów już się trochę narobiło... ;)
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Z Hetmanem to przyjemnością będzie - oglądać swoje wierzchowce w boju. ;-)
Odpowiedz Permalink
Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Moje będę tyłem galopować żeby konkurencja szanse miała hahah
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.