V-mundial z Wielkich Oczu

6g2x7Up3.png

XX v-mundial jest w fazie przygotowań, działacze piłkarscy z Starosarmacji wkrótce przygotują rozpiskę goszczących stadionów. Na razie drużyny trenują w ośrodkach, Wandystan wybrał ośrodek w Wielkich Oczach aby połączyć trening sportowy z rozwojem w duchu Wandowym dzięki wsparciu Protonatu Awary. W związku z kłopotami międzynarodowego futbolu piłkarze i menago ostro się przygotowują do rozgrywek, bo kto wie, kiedy odbędzie się XXI-sza edycja.

Najwyższą wartość liczoną w engelsach transferowych przedstawia kadra Teutonii - 78 mln ekwiwalentu szkoleniowego to nie kaszę dmuchał. MARKKU HYVÄRINEN, 19-letni brylancik w napadzie, z pewnością sporo tych milionów wypracował, ale i tak Teutończycy to zdecydowany faworyt turnieju. Ponad 50 mln notują jeszcze Baridas, Dreamland, Hasseland i Wandystan, stawkę zamykają Pustkowia Gelloni z 7,8 mln. ADOLF GORCZYCA (również napad) to największy ananas, który kiedykolwiek pojechał na v-mundial.

Najsilniejszym zawodnikiem z 15 cegłami jest niewątpliwie znany z poprzedniego v-mundialu gnomi pomocnik NOAM BENATAR. Ostatni sezon miał nieco słabszy, ale z 33 latami na karku może poprowadzić młodszych zawodników ku zwycięstwom. Równie dobre wyniki, w wysokości 19 cegieł, wykręcał tylko obrońca Sbornej CIZIA ZYKE. Doświadczenie zawodników i menedżerów sprawia, że nie podejmuję się typować faworytów: 11 zawodników rozegrało ponad 100 v-meczy reprezentacyjnych, a napastnik EVAN YIMEE z Dreamlandu ma ich już 203.

Poza drużynami walczącymi o najwyższe laury mamy też kilka eksperymentów. PIERRE ALONSO (34 l.) ze Sclavinii spróbuje poprowadzić drużynę nastolatków do choć jednego zwycięstwa na starosarmackich murawach. Z kolei MARCELL MUNZ z Suderlandu ma okazję powiększyć swoją kolekcję 4 czerwonych i 9 żółtych kartek - tylko on i jego kolega z repry TRISTÃO CORVO zarobili więcej niż 1 w karierze.

Grupą śmierci jest grupa D, ponieważ Suderland jest najsilniejszą z najsłabszych drużyn i może namieszać. To też grupa wielkich emocji, bo to powtórka rywalizacji z Leblandii, gdzie Gnomia wyrzuciła Wandystan za burtę. Również w pozostałych grupach nie powinno zabraknąć walki.

Dla Murawy i Walki z Wielkich Oczu,
Postęp Pornogrodzki
Dotacje
5 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf, Henryk Leszczyński.
Serduszka
6 577,00 lt
Ten artykuł lubią: Eugeniusz Maat, Filip I Gryf, Alexander Rose, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Joahim von Ribertrop von Sarm, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Henryk Leszczyński, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski.
Komentarze
Eugeniusz Maat
Toż sobie wybrali miasto... Przecież tam nikt nie mieszka xd
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Czy mecze nie zostana odwolane z powodu, hihihi, KORONAwirusa, chrup?
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
@defloriusz może są bez publiczności? ;-)
Jak dla mnie superowo, że v-mundial jest na naszym terenie. Może gospodarze wygrają? ;-)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.