Z czym na Koronację? KRONE!

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
N01y8C39.jpg
Szanowne Panie lubiące poprawić sobie humor,
Drodzy Panowie potrzebujący przepłukać gardło.

Niedawno przekształcona instytucja Teutońska Destylarnia Trunków Wysokoprocentowych im. Cesarza Jakoba będąca producentem Teutonicy ma zaszczyt przedstawić swój najnowszy produkt, wódkę KORONA (teut. Krone) przygotowaną specjalnie na okazję zbliżającej się koronacji JKM Filipa I Gryfa. Wyrób potocznie został ochrzczony przez pracowników destylarni jako Filipinka. Pierwsza butelka z oznaczeniem #1, zostaje w tym momencie wysłana Pocztą Konną do JKM jako prezent.

Opis produktu:
Jest to edycja limitowana wyprodukowana tylko na uroczystości koronacyjne. Butelka została zaprojektowana by cieszyć najbardziej wybredne oko, a zawartość i nieprzeciętny aromat konfitury jagodowej ma za zadanie wprowadzić w uroczysty nastrój. Barwa, błękit morski w połączeniu z zapachem tworzy niezwykłą kompozycję, której wręcz nie można się oprzeć.

Wskazania:
Nie należy spożywać alkoholu w samotności. Trunek przed spożyciem zaleca się schłodzić do temp. 0 st.C. Zasadne jest użycie kryształowych kieliszków z nóżką, za którą trzymamy i delikatnie podczas spożycia prostujemy mały palec.

Działania niepożądane:
Jak każdy produkt zawierający alkohol, tak i Krone może powodować pewne skutki uboczne. Jednym z najbardziej popularnych jest Czkawka Czekana - charakteryzująca się głośnym odbijaniem mających symbolizować minione lata. Rzadziej występujące objawy to: ból głowy, ból d**y (jeśli ktoś jest nieostrożny).

Skład:
- Odsolona woda morska 5% (podjęta drewnianym czerpakiem z Morza Wąskiego)
- Woda źródlana (czerpana z najwyższych partii Rzeki Nerpa)
- Jagody (zbierane wczesną porą z Puszczy Zielnyborskiej)
- Spirytus destylowany 40% (zawierający śladowe ilości stonki)

Cennik:
Litrowa buteleczka szlachetnego trunku dostępna w kwocie 15.000 lt. za sztukę (płatność na konto instytucji), mająca również wartość kolekcjonerską, gdyż produkcja planowana jest tylko do 13 marca br. Zachęcam zatem do kupna.
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf.
Serduszka
7 509,00 lt
Ten artykuł lubią: Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Piotr vel Bocian, Albert Jan Maat von Hippogriff, Joanna Izabela, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Filip I Gryf, Joahim von Ribertrop von Sarm, Julian Fer at Atera, Piotr de Zaym, Alexander Rose, GdL, ramael.
Komentarze
Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Jagódki ;D
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Iście królewski produkt, jak również mistrzowskie przebranżowienie :) Wróżę świetlaną przyszłość, biorąc pod uwagę do czego doszły niektóre (nie)istniejące koncerny np. Nokia zaczynająca od produkcji papieru i gumy, Samsung - sprzedaż ryb i warzyw, Saerucaeg - mydlarstwo, Toyota - krosna tkackie...
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
wódko ma, wódko ma, wódko ma, któż bez ciebie sobie w życiu radę da!
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Alkohol!
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
choroba FILIPińska, hihihihihi? <3
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Ach, zaraz pieniądze przeleję i się uchleję ;)
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Jak trunek na taką okazję ... ;-)
Odpowiedz Permalink
Konrad Einsiedler von Hippogriff
Cena duża, ale warta produktu, chyba się skuszę ;)
Odpowiedz Permalink
GdL
Zwalcza koronawirusa?
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Uderz w stół, a pijaki się odezwą. Przynajmniej wiem do kogo personalnie mam uderzać, żeby znaleźć odpowiednich odbiorców ;)

@GuedesDeLima - Moje laboratorium pracuje jeszcze nad dobraniem odpowiednich składników zwalczających wszystkie choroby tego świata.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.