Bank Walutowy poszerza swoją ofertę

Kolejna waluta dołączyła do BW SSA! W sobotę 23 lutego filia Banku Walutowego w Zwierzogrodzie (ZSRM-Fed. Nordacka) otworzyła swoje drzwi dla klientów.
Aktualny kurs wymiany to 3 lt = 1 jrd (jord muratycki). Prowizja standardowa 5%. Ponieważ to trzecia waluta w systemie BW, warto wyjaśnić, że odtąd wymiany walut innych niż libert będą się odbywały z technicznym pośrednictwem liberta, tzn. przykładowo jordy będą przeliczane najpierw na liberty, potem liberty na reny. Z punktu widzenia klienta, to nadal będzie jedna transakcja wpłaty-wypłaty. Dla banku jest to korzystniejsze i szybsze niż cała siatka kursów.
http://forum.fnor.ct8.pl/viewforum.php?f=518

Aby zatem wymienić odtąd pieniądze, trzeba będzie obowiązkowo podać w tytule przelewu walutę. Jeśli konto docelowe ma inną nazwę niż wysyłające, to mocno wskazane jest podanie też jego nazwy. Jeśli bank nie będzie w stanie zidentyfikować, dokąd ma wysłać pieniądze, zostaną one zwrócone zleceniodawcy z pobraniem opłaty manipulacyjnej 500 lt (lub równowartość).
Jednocześnie zaawansowane są negocjacje ws. otwarcia filii w Rotrii. Możliwe, że zakończą się jeszcze w lutym.

Aktualna lista kursów:
1 jrd = 3 lt
1 ren = 2,5 lt
Prowizja: 5%


Aktualne stawki i opłaty można zawsze znaleźć na profilu BW:
https://www.sarmacja.org/instytucja/profil/S00171

Oprócz tego bank oferuje swoje usługi, jeśli chodzi o zdobywanie finansowania za granicą. Jeśli zamierzasz rozpocząć jakiś projekt w kraju/regionie, w którym mamy oddział, i potrzebujesz środków – zapraszamy do kontaktu. Zorganizujemy fundusze poprzez środki własne, emisję papierów wartościowych czy umowy z władzami krajowymi.
Jeśli masz firmę – za pośrednictwem banku możesz rozszerzyć działalność na inne kraje. Zapraszamy do kontaktu!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Filip I Gryf.
Serduszka
6 010,00 lt
Ten artykuł lubią: Albert Jan Maat von Hippogriff, Eugeniusz Maat von Hippogriff, Alexander Rose, Joahim von Ribertrop von Sarm, Alfred Fabian von Tehen-Dżek, Joanna Izabela, Kaspar Waksman, Filip I Gryf, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Avril von Levengothon, Eustachy Playstation.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
To świetna wiadomość!
Odpowiedz Permalink
Alexander Rose
Wspaniała wiadomość.
Odpowiedz Permalink
Gustaw Fryderyk von Hippogriff
Ciekawa opcja, na pewno część swojego majątku sobie tam przeleję, jako zabezpieczenie i fundusze na zakupy u naszych przyjaciół z nordaty ;)
Odpowiedz Permalink
Kaspar Waksman
@GFvH Jako PTZSRM szczerze zachęcam! Bank Ludowy Muratyki to jeden z najbezpieczniejszych banków na tej planecie! ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.