Angemont - monitoring w mieście

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Mimo niewielkiej wartości liberta, trzeba szukać oszczędności. Wiedzione tą myślą władze Angemontu postanowiły zreformować istniejący system monitoringu miejskiego. Nowy system ma być mniej rzucający się w oczy, a równie sprawny.
Jak dotąd do systemu z automatu byli włączani mieszkańcy w wieku powyżej lat 70. Praktyka wykazała, że znacznie częściej występował wśród nich nawyk wystawania godzinami w oknie i pamięciowego rejestrowania wszystkiego, co się rusza, włącznie z gołębiem na parapecie sąsiada. Te niezwykłe zdolności doprowadziły policję hasselandzką do rozwiązania szeregu spraw we współpracy z nimi. Tego typu system inteligentnego monitoringu oznacza również wymierne oszczędności dla kasy miejskiej.
T847T5KJ.jpg

Jednak ma to też swoje minusy. Senior wystający w oknie jest zbyt widoczny. Poza tym wystawanie to ma też swoje granice. Dlatego Angemont zwróciło się do kilku renomowanych hodowli elpingów oraz mieszańców.
BIeGpx8u.jpg

Trzeba bowiem wiedzieć, że elpingi w czystej postaci występują w hasselandzkim środowisku naturalnym coraz rzadziej. Zbyt często mieszają się dziady ze zwykłymi kotowatymi, w wyniku czego powstają nie-bardzo-rasowce. Tym niemniej, zaangażowanie ich w miejski monitoring wg analiz jest ekonomicznie bardziej opłacalne niż 70-latków.
Dr945ti5.jpg

W ramach testowania nowego systemu, pierwsze dziesięć elpingów i mieszańców zostanie zainstalowanych w oknach budynków przy Al. Gubernatorskiej, głównej arterii miasta. Na parapetach będą miały zapewnione wyżywienie, aby móc skoncentrować się na paczeniu przez cały dzień. W razie powodzenia, w Angemoncie planuje się opatentowanie tego pomysłu i zbicie na tym interesu.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Piotr vel Bocian.
Serduszka
6 975,00 lt
Ten artykuł lubią: Joahim von Ribertrop von Sarm, Laurẽt Gedeon I, Filip I Gryf, Piotr vel Bocian, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Piotr III Łukasz, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Marek von Thorn-Chojnacki, Joanna Izabela, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Adam Jerzy Piastowski, GdL.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
Bardzo dobry pomysł!
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Mi też się pomysł bardzo podoba. A to ekonomiczne podejście przypomniało mi o poniższym rysunku:
95Q0lrQ1.jpg
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
przepraszam za wielkość rysunku, wydawało mi się, że miał być mały.
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
Na przedmieściach Angemont można wykorzystać inny, świetny pomysł...
https://www.youtube.com/watch?v=AoYTygvu0ak
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Fajne koty
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Czego to ludzie, nie wymyślą. By sobie życie uprościć... Paradoks jest, że im bardziej upraszcza y. Tym mniej czasu mamy dla siebie i bliskich.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.